"Підтримати"
Новини
Всі новини

Куряче м'ясо вже можна надрукувати на біопринтері: від натурального не відрізнити

Лабораторія біотехнологічних досліджень 3D Bioprinting Solutions розробляє технологію виробництва курячого м'яса на 3D-принтері для всесвітньої мережі фаст-фуду KFC, повідомляє «Компьютерра».

Лабораторія 3D Bioprinting Solutions розробляє біопринтери і матеріали для тривимірної друку з 2013 року. У співпраці з виробником фаст-фуду KFC співробітники лабораторії проводять дослідження зі створення курячих напівфабрикатів з рослинних білків (соєвих і бобових культур).

Суміш рослинних білків планують використовувати для вирощування курятини за технологіями клітинного м'яса. Отриманий продукт не буде відрізнятися від справжнього курячого м'яса ні за смаком, ні за структурою. Далі до нього додадуть спеції, додадуть правильну форму і обсмажать в паніровці. Говорити про масове виробництво наггетсів зі штучного м'яса поки рано, але перші партії зразків будуть готові вже до кінця поточного року. Спробувати м'ясо в закладі можна буде тільки після проходження процедури сертифікації.

В даний час технологія біодруку дозволяє виготовляти лише такі нескладні страви, як нагетси і стріпси. Однак поява вегетаріанських варіантів інших позицій з меню KFC можлива вже в найближчому майбутньому.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини