"Підтримати"
Новини
Всі новини

Децентралізація: рішення є, але питань забагато, не вистачає інформації

Уряд затвердив території 1470 об’єднаних громад на основі перспективних планів областей, розроблених обласними державними адміністраціями. Про це повідомляє Мінрегіон на Урядовому порталі. Але проблем меньше не стало.

Прийняті рішення забезпечують формування та функціонування спроможних територіальних громад і відповідних органів місцевого самоврядування та проведення чергових місцевих виборів 2020 року на новій територіальній основі. Проте ці рішення викликали чимало питань від громадськості.

Зокрема, є багато питань щодо роз’яснення принципів та методики формування конфігурації тієї чи іншої новоутвореної громади.

Відповідні запити та звернення продовжують надходити до Уряду, Мінрегіону та народних депутатів України. У більшості випадків ці звернення свідчать про недостатню поінформованість громадян щодо процесу моделювання громад.

Успіх реформи передбачає прозорість та доступність інформації про неї громадськості.

Мінрегіон дотримується цього принципу від самого початку децентралізації і регулярно надає роз’яснення. Було проведено сотні зустрічей, консультацій, онлайн-конференцій, публічних обговорень, консультацій та інших заходів, але зараз Мінрегіон має намір значно посилити інтенсивність інформування, щоб донести концепцію реформи до усіх громадян України.

Громадськість у очикуванні.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини