"Підтримати"
Новини
Всі новини

Супер-акумулятор для сучасних електрокарів - 2000 км на одному заряді

19:00, 09 травень 2020
1 938

Австралійська компанія Brighsun New Energy заявила про готовність почати промислові випробування літій-сірчаних акумуляторів, розробка яких велася останні вісім років. Вони дозволять електрокарам долати до 2000 кілометрів на одному заряді.

Щільність зберігання енергії в таких батареях перевищує стандарти літій-іонних джерел струму у п’ять-вісім разів, що в перспективі дозволить створити електромобілі, які можуть долати на одному заряді шалені дистанції.

Літій-сірчаний акумулятор – джерело струму, в якому міститься сірка і вуглець, катод відділений від електроліту спеціальною мембраною. Одним з головних недоліків таких батарей до останнього часу було утворення в процесі роботи полісульфідів літію – розчиняючись в електроліті, вони негативно впливали на загальні характеристики батарей. У Brighsun знайшли можливість запобігти утворенню полісульфіду на сірчаному катоді й ефективно придушити зростання літію на аноді.

За попередніми підрахунками, щільність зберігання енергії в тестових зразках складе тисячу ват-годин на кілограм. Незалежні дослідження показали, що батарея Brighsun зберігає 91 відсоток початкової місткості після 1700 циклів перезарядки струмом 2C (повна зарядка / розрядка за 30 хвилин) і 74 відсотки після 1000 циклів при струмі 5C (повна зарядка / розрядка за 12,5 хвилини). Після активації катода струмом 1С щільність зберігання енергії в акумуляторі – 2103,8 ват-години на кілограм.

Джерело: finance
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини