"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Паразити": вперше в історії "Оскара" отримала неангломовна картина

Вперше в історії премію "Оскар" за кращий фільм отримала неангломовна - південнокорейська картина "Паразити" (режисер Пон Джун Хо). Загалом стрічка отримала 4 нагороди. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

У цій номінації були представлені ще такі фільми: "Форд проти Феррарі", "Ірландець", "Джокер", "Кролик Джоджо", "Маленькі жінки", "Шлюбна історія", "1917" і "Одного разу ... в Голлівуді".

Вперше в історії "Оскара" нагороду за кращий фільм отримала неангломовна картина.

"Паразити" отримали "Оскари" також за кращий оригінальний сценарій, кращу режисуру і кращий міжнародний фільм.

Нагадаємо, раніше Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила номінантів на 92-гу кінопремію "Оскар", церемонія якої відбувалася вночі у понеділок в театрі Dolby в Голлівуді.


Один з глядачів, Віктор Лебедєв, так прокоментував зіркову стрічку:
- Фільм видався мені снобістським поглядом ситого і забезпеченого буржуа на найману обслугу, як на "паразитів", що присмокталися до їх ситого існування, на "тарганів", що тягають крихти з їх багатого столу і необгрунтовано претендують на їх буржуазне благополуччя. Боротьба за виживання розгорнулася на кіноекрані між "старими паразитами" - вигнанної з дому економки та її чоловіка-кредитного боржника, що ховається в підвалі, як "тарган під шпалерами". Інтриги проти них "новими паразитами" представлені авторами фільму, на мою думку, ​​саме як "кривава війна" паразитів-тарганів або клопів, сосучих соки і буквально кров в фіналі фільму з чудових добрих і чуйних господарів життя, що влаштовують нескінченний красиве свято життя (гри дитини в індіанців, пікнік, день народження). Після глибоких роздумів, як мені видається, фільм "Паразити" не заслуговує такої високої оцінки журі Каннського кінофестивалю саме в силу його ідеологізованості, снобізму і зарозумілості до тих, хто складає абсолютну більшість кіноглядачів, тих самих "паразитів", які на думку авторів заважають жити "сильним світу цього"...
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини