"Підтримати"
Новини
Всі новини

Французи більше не викидатимуть непродані продукти і речі

Офіс прем'єр-міністра Едуарда Філіпа заявив, що у Франції щорічно знищуються або викидаються нові споживчі товари на суму понад 650 мільйонів євро. Новий законопроект вимагає, щоб непродані предмети були повторно використані, перерозподілені або перероблені відповідно до закону про відходи, прийнятого парламентом.

У Франції вже є закон, який забороняє супермаркетам викидати непродані продукти харчування і змушує їх передавати ще придатні для вживання товари благодійним організаціям. Новий закон, який, за твердженням французького уряду, є першим в світі, поширюється на непроданий одяг, електротовари, засоби гігієни і косметику та інші предмети, які тепер повинні бути повторно використані, перерозподілені або перероблені.

Законопроект про боротьбу з відходами у циклічній економіці вимагає від виробників, імпортерів і дистриб'юторів, в тому числі онлайн-фірм, таких як Amazon, жертвувати непродані непродовольчі товари, за винятком товарів, що становлять загрозу для здоров'я або безпеки.

Він вимагає, щоб весь пластик підлягав вторинній переробці до 2025 року, і в наступному десятилітті відбулося скорочення використання одноразових пластикових пляшок на 50%. Ресторани швидкого харчування і закусочні повинні припинити використання пластикових контейнерів не пізніше 2023 року.

Згідно з пунктом «забруднювач платить», компанії повинні будуть фінансувати знищення відходів, які вони створюють. З наступного року виробники тютюну повинні оплачувати утилізацію недопалків, іграшок, спортивних товарів, товарів для дому і саду, а також будівельних матеріалів.

Джерело: Гардиан
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини