"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські важкоатлети стали кращими у Чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді

Бухарест прийняв континентальну першість з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років з важкої атлетики, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу ММСУ. Вдалим став виступ збірної України — 15 нагород та перше загальнокомандне місце.

“Золото” чемпіонату вибороли Каміла Конотоп (вагова категорія 55 кг), Ірина Деха (76 кг), Дмитро Вороновський (55 кг).
Віце-чемпіони — Ангеліна Ломачинська (49 кг), Марія Тимощук (59 кг), Аліна Марущак (71 кг), Анастасія Манєвська (76 кг), Кирил Пирогов (96 кг), Володимир Гоза (102 кг), Богдан Гоза (102 кг).

Бронзові призери — Олег Газенко (+109 кг), Аліна Кирічук (71 кг), Кристина Бородіна (81 кг), Анастасія Власенко (+87), Андрій Божук (96 кг).

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу серед дорослих український важкоатлет став отримав бронзову медаль.