"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Чернівцях народилася дівчинка із двома головами - варіант сіамських близнюків

Діти з'явилися на світ в ніч на 28 вересня в Чернівцях, в пологовому будинку №2. Головний лікар медзакладу Альберт Куріцин уточнив, що у дівчаток одне тіло і дві голови. Родовий процес у жінки почався передчасно - на 33 тижні.

Мати близнят родом з Чернівецької області. Для неї це була перша вагітність. Про те, що у неї будуть сіамські близнюки, вона дізналася ще до пологів.

"Однак жінка за власними переконаннями свого часу відмовилася від переривання вагітності", - сказав головлікар.

Зараз близнюки знаходяться у важкому стані. Життя малюків підтримується штучною вентиляцією легень в реанімації пологового будинку. Переводити їх в обласну лікарню, де лікарі планували обстежити дітей і визначитися, чи можливо їх розділити, поки не будуть, кажуть в пологовому будинку. У новонароджених загальне тіло, по одній парі рук і ніг, а також троє легенів.

Для матері сіамських близнюків це була перша вагітність. Особливість плода лікарі помітили ще під час першого ультразвукового обстеження. Але женіщна через релігійні переконання відмовилась переривати вагітність. Народжувати мала в столичній клініці, проте пологи почалися передчасно. Тому кесарів їй робили в чернівецькому пологовому будинку.

Сама породілля почувається добре, медики намагаються стабілізувати стан новонароджених.

"У дітей множинні вади розвитку, що вимагають інтенсивної терапії, тому вони знаходяться на стадії дообстеження і отримання відповідної допомоги. Ми радимося, консультуємося", - прокоментувала завідувачка відділенням інтенсивної терапії Чернівецького пологового будинку №2 Людмила Агафонова.

Джерело: tsn.ua
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме