"Підтримати"
Новини
Всі новини

Журналісти України зібралися у Харкові на п'ятий медіа-форум

Донбас Медіа Форум 2019 проводить «Донецький інститут інформації» вже п’ятий рік поспіль. Основне гасло цьогорічного заходу: "Час обирати журналістські стандарти".

На Форумі планується провести такі панельні дискусії: «Медіа як інструмент для маніпупяції суспільною думкою під час виборчої турбулентності. Як цьому протистояти», «Соціальні мережи як середовище для розквіту популізму та інструмент для маніпуляції суспільною думкою», «Організована та усвідомлена редакційна діяльність як чинник проти маніпуляцій в медіа».

Разом з чітким соціально-політичним напрямком, який задекларували організатори ДМФ2019, цьогорічний форум буде більш практичним та повчальним. Багато уваги, сподіваються організатори, буде приділено прикладним речам у вигляді майстер-класів, обміну досвідом, дискусіям, а також - поєднає дискусії та навчання, які є частинами трьох загальних напрямків: контент, дистрибуція, менеджмент..

Нагадаємо: «Донбас Медіа Форум» ініційовано місцевими журналістами в 2015 році та впроваджується громадською організацією «Донецький інститут інформації». Форум підтримують Представництво ЄС в Україні, Посольство США, Internews Network, Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), спільно імплементована ПРООН, ООН Жінки, UNFPA та ФАО, Посольство Нідерландів в Україні.

"ІнфоКава" слідкує за подіями на форумі. Подробиці - у подальших публікаціях

Ірина Шевченко з Форуму, Харків
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме