"Підтримати"
Новини
Всі новини

Суд почав перегляд справи про зґвалтування і жорстоке вбивство Оксани Макар

14:00, 31 травень 2019
1 504

У Миколаєві суд почав перегляд справи про зґвалтування і жорстоке вбивство Оксани Макар на прохання головного фігуранта Євгена Краснощока, засудженого на довічне ув'язнення.

У 2012 році перед судом він зізнався в скоєному і вже провів за гратами сім років. А тепер заявив: тоді на нього тиснули слідчі. «Застосування психологічного і фізичного насильства та інше з боку працівників поліції», - сказав Андрій Іванов, прокурор місцевої прокуратури №1 міста Миколаєва.

Під час слідства Євген Краснощок зізнався в злочині і чітко пояснив, як ґвалтував і вбивав 18-річну дівчину. Тепер стверджує, що зробити визнання слідчі його змусили. Однак це заперечує сторона обвинувачення.

«Вважаю, що скарга Краснощока задоволенню не підлягає, оскільки це досліджувалося судами», - сказав Андрій Іванов, прокурор місцевої прокуратури Миколаєва в новинах «Сегодня» на телеканалі «Україна».

Двоє спільників Краснощока - Артем Погосян і Максим Присяжнюк - засуджені на 14 і 15 років ув'язнення. Слідство довело: троє хлопців по черзі ґвалтували, душили, а потім підпалили 18-річну Оксану Макар. Тоді дівчина вижила. Майже місяць лікарі з опікового центру Донецька боролися за її життя, але організм не витримав і потерпіла померла.

Зараз Краснощок вимагає державного захисника. Мовляв, з його допомогою пояснить, чому не повинен сидіти за гратами до кінця життя.
Суд оголосив перерву до 6 серпня. Засудженому призначать державного захисника і дадуть час на ознайомлення зі справою.

Джерело: КонтрактыПриєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини