"Підтримати"
Новини
Всі новини

Поети і прозаїки Донбасу представили твори українською мовою у конкурсі "Кальміюс"

На Сході України не говорять державною мовою? І говорять, і пишуть! Вже не вперше в новому обласному центрі Донбасу, в Краматорську, проводиться літературно-музичний конкурс «Кальміюс» для україномовних жителів Сходу країни. В цьому році на конкурс надіслано понад 100 робіт: вірші та проза для дітей, вірші і проза для дорослих, драматургія і публіцистика.
Результати можна подивитися на сторінці конкурсу в ФБ: https://www.facebook.com/kalmiusukraine/
Правда, поки вони поки що не остаточні.
Незважаючи на те, що вручення нагород планується вже 11 грудня, члени журі ще не закінчили роботу і не визначили переможців у номінаціях «проза» і «публіцистика» - ймовірно, це не так-то й просто! Дискусії, як кажуть очевидці цього дійства, - палкі!
Дитячу літературу оцінювали  Іван Андрусяк, Ігор Зарудько, Галина Ткачук і  Наталя Марченко. Ось список переможців у цій номінації:
І місце - Олена Костенко, Краматорськ (рукопис "Чий пляж")
ІІ місце - Олександр Шепітко, Дніпро, (рукопис "Крила до кота")
ІІІ місце - Борщова Аліна, село Слобожанське, Харківська область, (рукопис "Тося"), та Марія Козиренко (рукопис "Комаховірші").
Вірші для дорослих оцінювали Ростисла Семків, Ростислав Мельників, Олег Соловей, Олексій Чупа, Анатолій Дністровій. Вони назвали кращими Марію Козиренко (Харків), Ольгу Крамар (Дніпропетровська область) і Кіру Снову (Харків).
Дипломи і призи будуть вручати 11 грудня в Краматорському Палаці культури імені Бикова.
 

 Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини