"Підтримати"
Новини
Всі новини

МОЗ назвало безкоштовні обов'язкові послуги первинної медичної допомоги

Велика кількість розмов з приводу медичної реформи не означає, що всі вони відповідають дійсності. Сімейна медицина та інші основоположні зміни - рішення не сьогоднішнього дня, а як мінімум минулого десятиліття. Роблячи платними послуги медицини, МОЗ, найчастіше, просто переводить оплату з приватної в державну кишеню. Але є і безкоштовні послуги. Їх назвали.

Всі послуги, які надає лікар первинної медичної допомоги, на 100% гарантовано є безкоштовними і оплачуються з державного бюджету.

МОЗ розпочинає серію матеріалів про ліки і обстеження, які держава вже сплатила для пацієнтів. Сьогодні фахівці нагадують, які тести і аналізи входять в безкоштовний гарантований пакет медичних послуг первинної допомоги, і що робити, якщо у вас вимагають за них гроші в медустанові.

Які обстеження входять в гарантований пакет послуг первинної медичної допомоги

Всі послуги, які надає лікар первинної медичної допомоги, на 100% гарантовано є безкоштовними і оплачуються з державного бюджету. У тому числі в гарантований пакет послуг первинної медичної допомоги входять такі аналізи:

- загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою;

- загальний аналіз сечі;

- глюкоза крові;

- загальний холестерин;

- швидкий тест на вагітність;

- швидкий тест на тропоніни (для експрес-діагностики гострого інфаркту міокарда);

- швидкі тести на ВІЛ, вірусні гепатити.

Також лікар первинної медичної допомоги при необхідності вимірює артеріальний тиск і робить електрокардіограму.

Інші обстеження і аналізи по необхідності виконуються у направленні лікуючого лікаря в поліклініках або лікарнях.

Де можна здати аналізи і тести

Окреслені вище обстеження можна пройти за призначенням вашого лікаря - сімейного лікаря, терапевта чи педіатра - в закладі охорони здоров'я, де він веде прийом.

Що робити, якщо в закладі не надають таких послуг або вимагають за них гроші

1. Дізнайтеся, чи працює вже ваш заклад первинної медичної допомоги з Національною службою здоров'я, на офіційному сайті Служби.

2. Якщо у медустанови є договір з НСЗУ, звертайтеся зі скаргою на урядову «гарячу лінію» - 15-45. З осені в Нацслужбі здоров'я запрацює власний контактний центр, куди можна буде звернутися.

3. Якщо ваш заклад ще не підписав договір з НСЗУ, зверніться зі скаргою до головного лікаря і/або в місцевий департамент або відділ охорони здоров'я.

Всі послуги сімейного лікаря, терапевта чи педіатра регламентовані Порядком надання первинної медичної допомоги, затвердженого Наказом МОЗ №504 від 19.03.2008 року.

Джерело:Городской дозор


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме