"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ректор одеського медичного вишу відсторонений від посади у зв'язку зі справою про корупцію

МОЗ усунув з посади чергового керівника медичного вишу: ректор Одеського медичного університету Валерій Запорожан відсторонений від займаної посади, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України, у відомстві якого знаходиться вищий навчальний заклад.

"З 23 квітня Валерій Запорожан відсторонений від виконання службових обов'язків ректора Одеського національного медичного університету. Відповідний наказ підписали в Міністерстві охорони здоров'я. Підстава - складений співробітниками Національної поліції України протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, про Запорожана В.М", - йдеться в повідомленні міністерства.

МОЗ посилається на ч. 5 статті 65 закону України "Про запобігання корупції", в якій зазначено, що "особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, якщо інше не передбачено Конституцією і законами України, може бути відсторонена від виконання службових повноважень за рішенням керівника органу (установи, підприємства, організації), в якому вона працює, до закінчення розгляду справи судом". Судовий процес буде по справі Запорожана буде проходити в Приморському районного суді Одеси.

До завершення розгляду справи судом обов'язки ректора Одеського національного медичного університету виконувати проректор вузу з науково-педагогічної роботи Валерій Марічереда.

Валерій Запорожан також є головним редактором одразу чотирьох наукових медичних журналів, які випускає Одеський медуніверситет. На сторінках журналів помічені публікації, які не просто не можуть вважатися оригінальними, а є компілятивними або відвертим плагіатом.

Раніше Міністерство охорони здоров'я України достроково розірвало контракт з Катериною Амосовою, яка обіймала посаду ректора Національного медичного університету ім. О.Богомольця. Перед цим у навчальному закладі пройшов страйк проти дій Міністерства охорони здоров'я і глави міністерства Уляни Супрун. Зараз з медвузі проходить конкурс на заміщення посади ректора.

Джерело: РИА Новости Украина


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини