"Підтримати"
Новини
Всі новини

Шахраї ловлять клієнтів Ощадбанку на живця - будьте уважні

Ощадбанк попередив своїх клієнтів про те, що в Інтернеті з'явився ще один вид шахрайства, за допомогою якого власник рахунку може в один момент втратити всі свої накопичення.

Дійсно, в Інтернеті з'явився шахрайський фішинговий сайт, який дублює дизайн і контент офіційного порталу Ощадбанку. Про це повідомила служба безпеки банку.

"Банк попереджає, що не має ніякого відношення до сайту і розміщеної на ньому шахрайської копії онлайн-банкінгу", - йдеться в повідомленні прес-служби "Ощадбанку".

Головна відмінність, за якою відразу можна відрізнити офіційний сайт "Ощадбанку" від шахрайського, це адреса.
Зокрема, адреса офіційного сайту "Ощадбанку" - https://www.oschadbank.ua, а шахрайського - http://oschadnybank.com.ua. До речі, фішинговий сайті вискакує в пошуковику першим.

Ще вчора на підробленому сайті поруч стояли слова "Ощад-24" і "Сбербанк-24", але сьогодні упущення виправлено. Цей саййт поки що тільки російською мовою, тоді як справжній державний Ощадбанк - тільки українською. Але треба бути уважним: незабаром може з'явитися і український переклад.

Представники фінустанови підкреслили, що будуть звертатися в департамент кіберполіції та Службу безпеки України для блокування вказаного сайту, а також поінформують Нацбанк.

Будьте уважні! Запам'ятайте: державний банк Ощадбанк ніколи не питає пін-код і CVV (три цифри на зворотному боці банківської картки), не вимагає відправити смску з цими цифрами, не запрошує в жодні акції і конкурси по телефону і не має ніяких інших сайтів, крім https://www.oschadbank.ua


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини