"Підтримати"
Новини
Всі новини

І хочеться, і колеться: обмеження на безмитне отримання посилок з-за кордону відклали на рік

Законопроект про мита на посилки, прийнятий Верховною Радою, виявився, на сьогоднішній день, своєрідною перевіркою реакції українців. Оскільки вона виявилася негативною, вирішено відкласти на рік обмеження на кількість отриманих українцями посилок з-за кордону, не оподатковуваних податками, - вони почнуть діяти з 1 січня 2019 року.

Про це йдеться в законі про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році, опублікованому в газеті "Голос Україны", передає ZN.

Як ви пам'ятаєте, Верховна Рада обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць за ціною до 50 євро кожна. Про це йдеться в законопроекті №6776-д.

Обмеження діятимуть як при самостійному перетині кордону, так і при поштового пересилання.

Якщо законопроект підпише спікер і президент, то, починаючи з четвертої посилки товари будуть обкладатися податком, митом і акцизом.

Нагадаємо, обмеження існувало і раніше, проте 150 євро була вартість однієї посилки, а кількість відправлень не обмежувалася.

Рада також обмежила ввезення товарів в багажі для тих, хто часто перетинає кордон.

Однак введення норм, які передбачають сплату податку на додану вартість (20%), мито (10%) і акциз при отриманні четвертої і більш посилок на місяць сумарною вартістю понад 150 євро, відклали на рік.

У той же час, обмеження на безподатковий ввіз товарів в багажі в розмірі 500 євро при в'їзді в Україну почало діяти з 1 січня 2018 року. При в'їзді в країну через аеропорт обмеження становить 1000 євро.

Правило діє для тих, хто був відсутній в Україні більше доби і в'їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин. Згідно зі змінами, при більш частому в'їзді без податків можна ввезти товари на суму лише до 50 євро.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини