"Підтримати"
Новини
Всі новини

В операх Берліна і Відня вивісили траурні прапори на знак скорботи за Хворостовським

У Віденській державній опері, в якій Дмитро Хворостовський виступав 72 рази, пам'ять видатного співака вшанували ще й хвилиною мовчання на вечірньому концерті


В ніч 22 листопада 2017 року Лондоні у віці 55-ти років помер відомий російський оперний співак Дмитро Хворостовський. За словами директора Віденської опери Домініка Майера, оперний світ поніс важку втрату. "В обличчі Дмитра Хворостовського ми втратили видатного співака і справжнього друга. Ми з сумом згадуємо його незабутні виступи в нашій опері, наприклад, в ролі Яго, ді Пози, Євгенія Онєгіна, Ріголетто і Симона Бокканегре. Ми пам'ятаємо і його останній виступ в опері. це була "Травіата" в листопаді минулого року, коли він настільки зворушливо і красиво виконав партію Жермона-батька. він був таким сильним, незважаючи на хворобу. Я взагалі був захоплений тим, з якою гідністю він переносив свій важку недугу. Діма залишає після себе невимовну пустоту. Він залишиться в нашій пам'яті як винятковий художник, який завжди віддавався своїй справі на всі сто відсотків, і як людина, яка збагатила нас своїм сміхом, радістю, сердечною теплотою і щедрістю. Всі ми, колектив Віденської  державної опери, висловлюємо його дружині Флоранс і дітям наше глибоке співчуття".


З великим сумом сприйняли новину про смерть Дмитра Хворостовського і в Німецькій опері в Берліні. Її директор Крістоф Зойферле сказав в інтерв'ю DW: «Останній виступ Дмитра Хворостовського на нашій сцені Відбулося восени 2009 року. Ми згадуємо його з величезним задоволенням, бо це був один з небагатьох його виступів в нашому театрі. Це були три вистави, які захоплено зустріла публіка. Потім ми спробували продовжити з ним співпрацю. На жаль, не вийшло - в тому числі і тому, що важко було знайти час для виступів, а потім і через хворобу. Його нам буде дуже не вистачати. Ми провели з ним дуже приємний час в Берлінській опері. Нам дуже бракуватиме видатного баритона Дмитра Хворостовського".


Джерело: http://www.dw.com/Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини