"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росіяни вкрали у українських розробників дизайн мінеральної води


Це варто подивитися: взутий у постоли росіянин, який грає... на трембіті! Але це було б смішно, якби не було так сумно: мова йде про черговий вульгарний плагіат росіян.

На цей раз вкрали дизайн всесвітньо відомої української мінеральної води "Поляна квасова". Він настільки пізнаваний, що придумувати щось схоже - це як на людній площі зізнаватися в крадіжці. "Поляна квасова" випускається вже понад 200 років, уже на початку 19-го століття вона завойовувала престижні нагороди на міжнародних виставках в Європі! А в СРСР вона була доступна тільки вищому керівництву країни.

Однак же ж ні, виявляється, можна поцупити все! І всесвітньо відомий бренд теж!

У Твіттері з'явилася розміщена там картинка користувача під ніком "Фосфорная Горловка", який і показав всі відмінності і схожість двох етикеток: української "Поляни квасової" і російської "Поляни пісень". До речі, так, не тільки дизайн, а ще й назву запозичили! Висловлюючись по-сучасному, "зробили рерайт".

Користувач не був особливо делікатний у виборі висловів і презирливо назвав плагіаторів "банановою наддержавою".

Подивіться самі на "талановитих і креативних розробників дизайну з Росії". Схоже, плагіат з найвищого дозволу стає візитною карткою Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини