Все новости

Известной украинской певице угрожают со стороны РФСкандальна українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що отримувала погрозу з боку Росії. 

Нещодавно виконавиця кардинально змінила імідж, який тепер, за словами самої артистки, набагато більше відповідає її внутрішньому світу. 

Разом із зайвими кілограмами та довгим волоссям, з життя Приходько пішли й російські "друзі", яких вона завела, коли починала музичну кар’єру на "Фабриці зірок" у Москві. В Україні співачка відома активною громадянською позицією і гострим язиком, яким не соромиться поливати брудом як російських колег, так і українських запроданців. Тому не дивно, що така відкритість подобається далеко не всім."З боку Росії можна очікувати всього, що завгодно. Вони непередбачувані. Мені обіцяли зі снайперської гвинтівки СВД "знести башню". Намагалися викрасти під час концертів в зоні АТО. Про віртуальні погрози та огидні коментарі кожного дня в мережі взагалі вже мовчу", - розповіла Приходько. 

Однак налякати такого правдо руба, як артистка – нелегко. Анастасія спить спокійно і не наймає охорони ані для себе, ані для своєї родини.

"Вони мене ще не настільки налякали. Напевно, коли ти концентруєшся на цьому, ще більше притягуєш те, чого боїшся. Я – за правду. І уповаю на Бога", - додала Приходько.

За матеріалами: znaj.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Страна вооружена: СБУ изъяла огнестрел, взрывчатку и боеприпасы
Коронавирус: страшная сила статистики и графиков
Пандемия: главные новости утра 16 марта
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Самый большой алмаз в мире - в 109 карат - вырастили в Украине
ГБР завершило расследование и назвало «истинные причины и условия» аннексии Крыма
Побит 26-летний рекорд Сергея Бубки: швед Дюплантис взял высоту 6,15 метра
Индекс человеческого капитала Украины - 10 лет без изменений
Аниматоры 19 стран сняли мощный фильм о протестах в Беларуси