"Підтримати"
Новини
Всі новини

Розслідування таємного подружнього життя Геннадія Труханова

23:59, 29 травень 2017
13 339


Останнім часом в українських політиків новий тренд - заводити персональні сайти. Очільник Одеси -  людина сучасна, тож і він має такий. На офіційному сайті Геннадія Труханова є в тому числі і його біографія, в якій, зокрема, зазначено, що він одружений, хоча і жодних даних про його дружину не вказано.
 

 
Лише фото розміщено в самому кінці біографії, на якому зображений Геннадій Леонідович разом з доньками та Тетяною Колтуновою.
 

Фото - truhanov.od.ua
 
Скоріш за все, Колтунова Тетяна Анатоліївна і є дружиною мера Одеси і про це відкрито говорять місцеві ЗМІ, в тому числі й у новинах на офіційному сайті Одеської міськради. Більш того, згідно інформації з Державного реєстру юридичних осіб у них навіть адреса вказана одна й та ж сама як у засновників різноманітних юридичних осіб.
 

 
Ми знайшли даний будинок по вулиці Павла Шклярука в Одесі.

На сьогоднішній день вартість подібної нерухомості складає близько 9 млн.грн.
 
В електронній декларації Геннадія Труханова за 2016-й рік зазначено, що 29% даного будинку належать йому, а 71% - його матері, Трухановій Марії Дмитрівні. Земельна ділянка за даною адресою площею 681м² також є власністю матері мера Одеси.
 

 
Має також у власності з 2007р. мер Труханов і п’ятикімнатну квартиру на 131м² у самому центрі Одеси на вул. Катерининській, яку придбав за просто смішні 37,5 тис.грн., адже насправді подібні квартири в цьому районі зараз коштують більше 5,5 млн.грн.


 
Але чому ж так само в жодній декларації Геннадія Леонідовича не відображена інформація про майно його дружини? Можливо тому, що коштує воно десятки мільйонів гривень і мер Одеси просто вирішив таким чином уникнути зайвих питань з цього приводу від журналістів, а, можливо, і правоохоронних органів?
 
Як-от, наприклад, квартира на 296м² в елітному ЖК "Ark Palace", що розташований в районі "Аркадія" на відстані 1км. від узбережжя Чорного моря.
Придбала її Тетяна Анатоліївна в 2009р. за майже 3 млн.грн., хоча на сьогоднішній день ціна подібної квартири становить близько 20 млн.грн. (!) О_о
 
До речі, придбала дану квартиру пані Тетяна в той самий день, коли квартирою в цьому ж житловому комплексі обзавелася і їхня з Геннадієм Трухановим старша донька Катерина. Їхні квартири розташовані по сусідству. Офіційно квартира на 149м² коштувала на той момент 23-річній доньці Труханова майже 1,5млн.грн. (або 180 тис.$ за курсом 8). На сьогоднішній же день її ціна складає близько 10 млн.грн.
 

 
Одночасно з квартирами дружина та старша донька Геннадія Труханова придбали також і три паркомісця на паркінгу в ЖК "Ark Palace" загальною вартістю 657 тис.грн., які також знаходяться по сусідству. На сьогоднішній же день вартість лише одного паркомісця в даному житловому комплексі становить у середньому 400 тис.грн.

У тому ж таки 2009р., коли Тетяна Анатоліївна з донькою придбали собі по квартирі, дружина Геннадія Труханова встигла обзавестися ще й елінгом на 228м² на самому березі моря, буквально в 150м. від сумновідомого "Замку Гаррі Поттера" Сергія Ківалова.

Придбала Колтунова даний елінг також, м'яко кажучи, дешево - за 38 тис.грн. або менше 5 тис.$ за курсом 8. Насправді ж подібна нерухомість в даному місці на сьогодні коштує близько 250 тис.$ або більше 6,5млн.грн.
 
Проте квартира за майже 20 млн.грн. та елінг за 6,5 млн.грн. - це не найдорожча нерухомість, яку має дружина мера Одеси Тетяна Колтунова. Точніше мала - до червня минулого року. За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Тетяна Анатоліївна в 2012р. отримала у власність будинок на 560м² в елітному котеджному містечку "Королівські сади" (нова назва "Дубаї в Одесі"), що також розташоване в Аркадії, на Французькому Бульварі, буквально в 100м. від узбережжя Чорного моря.
 

 
Ось цей котедж.

Але за нашою інформацією в червні 2016р. Тетяна Колтунова даний маєток продала менше ніж за 2,5млн.грн. Насправді ж ціна подібної нерухомості на сьогоднішній день складає близько 27 млн.грн. або 1 млн.$, що майже в 11(!) разів більше офіційної ціни продажу, яка, на думку місцевих одеських ріелторів, швидше дорівнює вартості нерухомості в найбідніших районах Одеси, але аж ніяк не в елітній "Аркадії".
 
Не хочемо нікого безпідставно обмовляти в даній ситуації, тут радше своє слово мають сказати відповідні компетентні органи, але за словами тих же ріелторів під час продажу нерухомості недобросовісні ділки часто занижують її офіційну вартість, щоб зменшити розмір сплачуваних при цьому податків. Якщо ж хтось має інші варіанти щодо мотивів зменшення більш ніж на порядок ціни продажу подібної нерухомості, будемо раді їх почути.
 
З грудня 2014р. володіє Тетяна Анатоліївна ще й нежитловим приміщенням в Одесі площею 734м² по вулиці Прохоровській спільно з Сухоруковим Андрієм Володимировичем та знову ж таки своєю старшою донькою Катериною. У 2015р. дане приміщення було передано в аренду ПП "АНГАРА КАМПАНІ". Зараз тут розташований супермаркет "Таврія - В". На сьогоднішній день ціна подібної нерухомості складає в середньому 500 тис.$ або більше 13 млн.грн. Дружині Труханова належить 37% даного приміщення вартістю близько 185 тис.$ або майже 5 млн.грн., доньці Катерині - 39% (приблизна вартість частки - 195 тис.$ або 5,1 млн.грн.).
Але має у власності дружина мера Одеси Труханова не лише нерухомість, а й корпоративні права як співвласник юридичних осіб.
 
Так вона є співзасновником та одним із кінцевих бенефіціарів ТОВ Телерадіокомпанія "Одеса-Плюс" (телеканал "PLUS") та ТОВ Телерадіокомпанія "Прайм-тайм" (телеканал "Страна советов"), а до недавнього часу була також і співвласником ПрАТ "Акціонерна радіотелевізійна компанія "Глас" (телеканал "Глас").
 

 
Дані телеканали є підконтрольними чоловікові Тетяни Анатоліївни Геннадію Труханову за інформацією одеських активістівІнституту масової інформації та журналістів.
 

vk.com/odesaboycot
 
Має у власності Тетяна Колтунова і недешеве рухоме майно, а саме автомобіль Mercedes-Benz ML 350 3.0л. 2014-го року випуску, який вона придбала у тому ж таки 2014-му.
На сьогоднішній день подібне авто коштує близько 45-50 тис.$ або більше 1,2 млн.грн.
 
Зареєстрована дружина Труханова також як і фізична особа-підприємець (види діяльності: надання послуг перукарнями та салонами краси; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна). Але які доходи вона отримує, займаючись підприємницькою діяльністю і чи вистачило б їх на придбання того елітного майна вартістю в десятки мільйонів гривень, яким вона володіє - невідомо, адже Тетяна Анатоліївна не є державним службовцем, тому оприлюднювати свої статки не зобов'язана, а її чоловік, мер Одеси Геннадій Труханов, у своїх деклараціях вирішив в принципі не публікувати інформацію про свою дружину.
 
На відміну від італійської поліції, у внутрішньому звіті якої під назвою "Mafia Ucraina" (Українська мафія) йдеться в тому числі і про дружину Труханова та про нього самого, де він вказаний як член кримінальної групи нині покійного Олександра Ангерта та Леоніда Мініна.
Дане кримінальне угрупування, за даними італійської поліції, займалося збором податей з торгівлі нафтою, було залучене в кокаїновий бізнес. Щодо одесита Мініна, то він заробляв на нелегальному постачанні російської зброї в Африку в обмін на алмази, про що писала авторитетна британська газета "The Guardian" у своїй статті "The international dealers in death" (Міжнародні торговці смертю), а за мотивами цієї кримінальної історії був навіть відзнятий фільм під назвою "Збройний барон" (Lord of War), прототипом головного героя якого і став Леонід Мінін. Сьогоднішній же мер Одеси, Геннадій Труханов, був особистим охоронцем Мініна, якого в 2001р. італійський суд засудив за контрабанду зброї та наркотиків (деталі - в журналістському розслідуванні "Слідство.Інфо").
 
Тепер же маємо всі шанси побачити на лаві підсудних і самого Труханова? Правда за іншою статтею Кримінального кодексу і не італійського, а українського, а саме "за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей", за що з 2016р. в Україні державний службовець може отримати до 2-х років позбавленням волі (ст. 366-1 ККУ), адже існує очевидна підозра, що мер Одеси Геннадій Труханов умисно не зазначав інформацію про майно та доходи дружини у своїх електронних деклараціях.
 
У зв'язку з цим дана інформація буде нами офіційно передана до Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції.
 
Далі буде.
 
ВО "Автомайдан" Одеський осередок
 
Вдячні за допомогу в написанні даної статті:
 
 • ГО «Антикорупційний офіс»;
 • Катерина Маденс;
 • youcontrol.com.ua
 
 
"Для меня семья - микрогосударство, где жена - правительство, дети - народ, я - президент. Когда я дома - страна президентская, когда меня нет - в стране чрезвычайное положение. Меня охватывает разочарование и скепсис, когда я вижу беспредел чиновников и власти. Но я говорю себе: надо жить и работать. Делай, что можешь, и будь что будет. Жизнь продолжается. И все равно надо бороться."
 
Г. Труханов


www.automaidan.org.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини