"Підтримати"
Новини
Всі новини

14 особливостей, які дитина найчастіше успадковує від батька

20:37, 11 травень 2017
10 759

Генетика – цікава і дуже складна наука. Дитина отримує 23 хромосоми від матері і 23 – від батька, і існує безліч варіантів того, як вони будуть поєднуватися, і яким буде кінцевий результат.

Хоча генетичний вплив в цілому рівноцінно з боку обох батьків, багато учених приходять до висновку, що батько часом справляє більший вплив, ніж мати.
.
1. Колір очей
1
Темний колір очей, такий як карий і чорний є домінантним, в той час як світлий колір очей, наприклад, блакитний, є рецесивним. Зазвичай дитина успадковує домінантний колір очей батьків. Так, наприклад, якщо у тата карі очі, а в мами блакитні, то дитина, швидше за все, буде кароокою.
Але так відбувається не завжди. Якщо у батька рецесивний колір очей, наприклад, блакитний або зелений, у дитини більше шансів успадкувати колір очей батька.

2. Ямочки на щоках
2
Якщо у батька були ямочки, велика ймовірність того, що дитина народиться з такими ж милими ямочками.
Ямочки на щоках є домінантною рисою, і їхня поява пов'язана з розташуванням м'язів на обличчі.

3. Малюнок відбитків пальців
3
У кожної людини свої унікальні відбитки пальців, і вони не повторюються у батьків і у дітей. Однак існує генетична схильність щодо відбитків пальців.
Відбитки батьків і дітей хоч і ніколи не бувають однакові, дуже схожі. Подивіться на руки дитину, і ви побачите схожі завитки або дуги і у батька.

4. Симетрія обличчя
4
Генетика відіграє велику роль у тому, які риси особи або співвідношення цих рис з'являться у ваших дітей.
Діти схильні наслідувати симетрію обличчя батька, і якщо, дивлячись на вашого сина або дочку, ви чітко бачите його батька, то для цього є своя причина.

5. Зріст дитини
5
На зріст дитини впливають гени обох батьків, проте батько відіграє велику роль в тому, наскільки високою або низькою буде дитина. Якщо батько високий, то діти теж будуть високими, може бути не такими високими, як батько, якщо мати низького зросту, але тим не менш.
Існує спосіб, який допомагає розрахувати приблизний зріст дитини. Для цього виведіть середнє значення (зросту матері і батька (зріст матері + (зріст батька):2, а потім додайте 5 см, якщо у вас хлопчик або відніміть 5 см, якщо у вас дівчинка.

6. Вага дитини
6
Вага здебільшого визначається генетикою, і існує зв'язок між вагою батьків, а особливо батька, і вагою дітей, коли вони подорослішають.
Цікаво, що вага батька може впливати на вагу дитини при народженні. Так, якщо гени батька виражені під час вагітності та внутрішньоутробного розвитку дитини, то гени матері можуть бути придушені в якійсь мірі.

7. Волосся
7
Як і у випадку з очима, домінантні та рецесивні гени впливають на колір волосся.
Темне волосся є домінантними, і якщо у вашого батька темне волосся, то у вас вони теж, швидше за все, будуть темними.
Більш того, гени батька відіграють вирішальну роль у тому, якою буде текстура волосся дитини. Якщо у батька кучеряве волосся, то малоймовірно, що у дитини буде пряме волосся.

8. Губи
8
Що стосується форми і розміру губ, гени батька можуть істотно вплинути на цю рису. Повні губи є домінантною рисою, і якщо у батька повні губи, то у дитини теж, швидше за все, будуть повні губи.

9. Проблеми з зубами
9
На жаль чи на щастя будова зубів, а також проблеми, пов'язані з ними, це спадкова риса. Якщо у батька були погані зуби, то ймовірно дитині теж доведеться зіткнутися з проблемами.
Чи Знали ви, що існує ген, який відповідає за появу щербинки між зубами? Якщо у вашого батька була щілина між зубами, не дивуйтеся, якщо успадкуєте таку ж.

10. Схильність до ризику
10
Якщо батько любить ризикувати, то це може накласти відбиток на особистість майбутніх дітей. Вважається, що особистість людини певною мірою зумовлена з народження.
Так, наприклад, існує ген, який відповідає за пошук новизни і схиляє людину до ризикованої поведінки. Людина, яка схильна до авантюр, швидше за все успадкував цю особливість від батька.

11. Почуття гумору
11
Хоча не існує певного гена, що відповідає за почуття гумору, існує ряд генів, які визначають схильність до дотепності.
Звичайно, почуття гумору є соціальною рисою, і якщо батьки люблять жартувати один над одним і сміятися, то дитина теж буде веселою.

12. Інтелект
12
Потенціал інтелекту дитини також більшою мірою визначається генетикою, а саме інтелектом батька. Фахівці вважають, що існує ряд генів, які відповідають за високий рівень інтелекту, або так звані «гени генія». Отже, якщо ваш батько дуже розумний, вважайте, що вам пощастило.

13. Характер сну
13
Ви напевно не раз бачили дитину і його батька сплячих в однакових позах. Можливо, це пов'язано з тим, що характер сну визначається генетикою батька. Якщо тато спить міцно і глибоко, велика ймовірність того, що дитина буде спати так само.
Якщо батько «сова» чи страждає від безсоння, ці особливості можуть бути успадковані і дитині.

14. Світловий чхальний синдром
14
Будьте здорові! Якщо ви чхаєте, дивлячись на Сонце або яскраве світло, то, швидше за все, у вас спостерігається світловий чхальний синдром.
Цей синдром також обумовлений генетично і є домінантним. Отже, якщо у вашого батька був чхальний синдром, то, швидше за все, у вас він теж буде.

За матеріалами: nakonu.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини