"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найтовстіша людина в світі готується до операції на шлунку


Мексиканець Хуан Педро Франко, який важить більше півтонни, сподівається, що лікарі допоможуть йому схуднути хоча б удвічі.

32-річний Франко останні шість років провів в ліжку, бо не міг самостійно пересуватися.

У листопаді 2016 року, для того, щоб витягнути чоловіка з його будинку і доставити в клініку, розташовану в місті Гвадалахара, довелося застосовувати спеціальне обладнання і спеціально адаптовану машину швидкої допомоги, пише The Daily Mail. В той момент Франко важив 595 кілограмів і сподівався, що баріатрична операція допоможе йому скинути вагу.Однак ступінь ожиріння, що спостерігалася у Франко, і супутні захворювання, включаючи діабет, зробили негайне проведення операції неможливим.

Три місяці чоловік сидів на спеціальній дієті, завдяки якій втратив майже 30% своєї початкової ваги, і тепер лікарі визнали можливим призначити день операції.

Вона відбудеться 9 травня. Незважаючи на втрату пацієнтом ваги, лікарі не можуть гарантувати, що втручання пройде без ускладнень, але все ж налаштовані оптимістично. Планується, що після першої процедури Франко схудне вдвічі, однак, швидше за все, йому знадобиться друга операція.

Баріатрична хірургія — операція, спрямована на зміну форми шлунка з тим, щоб підвищити тиск в його верхній частині. Це призводить до швидкого виникнення почуття ситості, в результаті чого пацієнт значно менше їсть. Іноді цю операцію доповнюють шлунково-кишковим шунтуванням, щоб їжа проходила в кишечник, обминаючи шлунок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини