"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найтоксичніші країни світу показали на одній карті


Майже кожна країна в світі веде боротьбу із забрудненням, незалежно від того, наскільки вона багата чи бідна. Компанія Eco Experts з Великобританії нещодавно опублікувала нову карту, що дозволяє ранжувати країни світу за рівнем токсичності, деякі результати можуть здивувати.

Для того щоб створити цю карту, фахівці Eco Experts ретельно вивчили дані Міжнародного енергетичного агентства та Всесвітньої організації охорони здоров'я, що стосуються викидів вуглекислого газу, рівня забруднення повітря та споживання енергії на душу населення, а також рівня використання поновлюваних джерел енергії в 135 країнах. Вони також з'ясували, скільки людей померло в цих країнах від поганої якості повітря. Об'єднавши індивідуальні рейтинги, фахівці встановили, які з країн завдають найбільшої шкоди навколишньому середовищу, ризикуючи здоров'ям населення.

Дослідження показало, що Саудівська Аравія є найбільш токсичною країною в світі з найвищим рівнем забруднення повітря. Інші багаті нафтою країни, такі як Кувейт, Катар, Бахрейн та Об'єднані Арабські Емірати очолили список. США займають 66 місце, що краще, ніж позиція Канади чи Китаю, але гірше, ніж позиція Індії і Великобританії. Один із сюрпризів рейтингу полягає в тому, Ісландія і Скандинавські країни, такі як Норвегія, споживають більше енергії, ніж інші країни.

У першу п'ятірку найменш токсичних країн увійшли країни, розташовані в Африці. Найменш токсичною країною в світі є Кенія, потім слідує Танзанія, Ефіопія, Мозамбие і Камерун.

У прес-релізі Jon Whiting з Eco Experts зазначив:

"Це дослідження є способом назвати і присоромити найлютіших порушників по всьому світу. Відсутність з їхнього боку дій, спрямованих на скорочення викидів, не тільки піддає населення ризику розвитку смертельних захворювань, пов'язаних із забрудненням, а й ставить під загрозу майбутнє нашої планети. Це не віддалені загрози для майбутніх поколінь проблем, їх наслідки відчуваються зараз і життя вже перериваються. Це дослідження підкреслює необхідність для кожної країни діяти швидко і вкладати більше інвестицій в альтернативні відновлювальні джерела енергії".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини