"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зниклий в минулому році білорус знайшовся в 8,5 тисячі кілометрів від домуЗ грудня минулого року не могли розшукати 35-річного чоловіка з міста Мозир (Білорусь). Припускали різне, але не те, що сталося.

18 грудня минулого року чоловік у віці 35 років пішов з дому, взявши з собою теплі речі і суму в розмірі 150 білоруських рублів. Його батько тут же звернувся до співробітників правоохоронних органів, і зниклого оголосили в розшук, повідомляє БЕЛТА.

Це був не перший випадок, коли чоловік залишав будинок і нікому нічого про це не говорив. Тільки в усіх попередніх випадках його досить швидко знаходили. Цього разу його довелося оголосити в міжнародний розшук.

Восьмого лютого співробітникам карного розшуку УВС Гомельського облвиконкому подзвонили їх колеги з Амурської області. Вони розповіли, що чоловік був затриманий інспекторами ДПС на трасі Чита-Хабаровськ в 8,5 тис. км від будинку. Зниклий розповів, що він прямує в Магадан. Колись він там працював, і йому дуже сподобалася природа, тому він вирішив туди повернутися. Свій шлях він робив пішки і на попутках, а люди допомагали йому матеріально і годували його.

Батько, коли дізнався, що з його сином все в повному порядку, вирішив, що син має право самостійно влаштовувати власне життя. Російська поліція відпустила білоруса, і він продовжив свій шлях на Магадан.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме