Всі новини

Українська легкоатлетка перемогла в міжнародному напівмарафоні

Украинская легкоатлетка победила в международном полумарафоне

Напівмарафон на острові Мартініка приніс перемогу українській спортсменці.

Українка Дар’я Михайлова перемогла на міжнародному півмарафоні Semi Marathon International de Fort de France. Змагання 27 листопада відбулися на острові Март повідомляє офіційна сторінка полумарафону у Фейсбуці.

Дистанцію 21,097 км Михайлова подолала за 1:20.03 год. Француженку Аделін Рош, яка фінішувала другою, вона випередила на 1.22 хв.
Цією перемогою Дарина продовжила серію успішних виступів листопада. На її рахунку вже був особистий рекорд в бігу на 10 км в Морлі і перемога на змаганнях з кросу в Ренні.

Всього напівмарафон на Мартініці пробігли 1 043 атлета. А в загальному заліку Дар'ю випередили лише 14 чоловіків, найшвидшим з яких був француз Жан Дамасен Абарурема (1: 10.15 год).

На сьогоднішній день є й інші досягнення українських легкоатлетів.

Олеся Дідоводюк фінішувала третьою на міжнародних змаганнях з кросу Cross International Hubert Andre (27 листопада, Кармо, Франція). Дідоводюк пробігла 3810 метрів за 13.11 хв. Переможницею стала Кенза Дамані-Тіфахі з Алжиру (12.42 хв).

Ігор Саханда показав найкращий результат серед українців на чемпіонаті світу з бігу на 100 км. Змагання відбувалися 27 листопада у Лос-Алькасаресі (Іспанія).

Саханда став єдиним зі складу української збірної, кому вдалося подолати всю дистанцію. З результатом 7:52.47 год він 60-й. Євген Глива, Олександр Головницький і Павло Степаненко зійшли після 70-го кілометру.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.