"Підтримати"
Новини
Всі новини

Батьки маленьких дітей назвали 4 найбільш шкідливих дитячих мультфільма

Родители маленьких детей назвали 4 самых вредных детских мультфильма

У сидінні перед екраном телевізора нічого корисного в принципі немає. Але якщо вже наші діти і проводять час так, нехай від цього хоч шкоди не буде.

Чи то старіємо, чи то і правда з цими шедеврами анімації щось не те. Згадати хоч тих же Телепузиків. Їх, на щастя, вже не побачиш на блакитному екрані. Але святе місце, як відомо, порожнім не буває. Шкідливостей і без Тінкі-Вінкі вистачає.

Обмовимося відразу: в глобальному сенсі користі від будь-яких мультфільмів, в принципі, небагато. Швидше від них користь батькам, які в цей час можуть спокійно зайнятися своїми справами. Але раз така розвага має місце бути, все-таки хочеться, щоб картинка на екрані, як мінімум, не дратувала і не шкодила. А ще краще – приносила користь.

Журналісти розпитали батьків, і з'ясувала, що вони думають про сучасні мультфільми, і від яких з них намагаються захистити дітей.

Вийшов своєрідний рейтинг

«Маша і Ведмідь»

Родители маленьких детей назвали 4 самых вредных детских мультфильма


Юну проказницу Машу, яка в мультфільмі здебільшого хуліганить, батьки назвали найбільш шкідливим персонажем сучасної мультиплікації.

Ольга, мама 3-річної Світлани:

– Моя дочка дуже любить Машу, але я намагаюся якомога рідше включати їй цей мультфільм. Після нього дитина починає буквально сходити з розуму, наслідуючи улюбленій героїні.


До речі, з мамами згодні і психологи, які називають Машу класичним зразком гіперактивної дитини. Але, справедливості заради, відзначимо, що в нових серіях дівчинка ніби трохи подорослішала і у неї вже не настільки екстравагантні витівки. І дивитися на неї стало нудніше.

«Губка Боб»

Родители маленьких детей назвали 4 самых вредных детских мультфильма


Хто живе на дні океану? Спанч Боб – герой американського мультфільму. Судячи з кількості товарів з портретом цієї квадратної потвори, вона міцно зайняла свою нішу в індустрії. Але багато дорослих зізнаються: вони намагаються захистити своїх дітей від цього персонажа.

Олена, мама 6-річного Кирила:

– Подивилася з сином кілька серій і жахнулася: примітивні жарти, деякі з них навіть небезпечні. Дуже агресивний грубий мультик.


У науковій літературі, до речі, описаний експеримент, який проводили в США. Дошколятам показували по декілька серій різних мультфільмів, а потім перевіряли їх на концентрацію уваги, агресивність, гіперактивність. Вгадайте, після перегляду якого мультика діти показали гірші результати?

«Шрек»

Родители маленьких детей назвали 4 самых вредных детских мультфильма


Останнім часом більшість кіностудій роблять стрічки, які були б однаково цікаві і дітям, і дорослим. Ідея прекрасна: діти сміються від сюжету, батьки – від вкрапленного дорослого гумору. Але не завжди вдалий синтез. І наймиліший огр для дітей зовсім не так милий, як нам здається. І дітям віком до семи-восьми років цей мультфільм показувати не варто. А ще там є відверто садистські моменти.

Сергій, батько 5-річної Христини:

– Коли дивилися цей мультик з дружиною – сміявся в голос. Вирішив показати його доньці. В момент, коли пташка лопається від співу головної героїні, буквально закривав дитині руками очі. До вбивства солов'я ми не догледіли.


Такі стрічки дітям все ж варто показувати, коли вони вже дозріли для розуміння подібного гумору. Або потім лікувати їхню психіку.

«Монстр хай»

Родители маленьких детей назвали 4 самых вредных детских мультфильма


Після виходу на екрани цього американського серіалу полиці дитячих магазинів у відділах для дівчаток стали походити на вітрини бюро ритуальних послуг. Труни-ліжка, черепа з бантиками та інші атрибути юних монстриц міцно зайняли своє місце в умах і серцях дівчаток. Багато мам говорять, спершу жахнулися, але потім придивилися і зрозуміли – насправді мультик добрий. Але от тільки чому цю доброту треба подавати через образи зомбі і вампірів, сказати складно.

Катерина, мама 11-річної Юлі:

– Моя дочка буквально божеволіє по монстряшкам. В принципі, як всі дівчатка в її класі. Для мене ж це некрофілія в чистому вигляді. Намагаюся якомога менше купувати їй все, що пов'язано з цим мультфільмом, чекаю, коли мода на них закінчиться.


Також батьки назвали найкорисніші, на їхній погляд, мультфільми: «Фиксики», «Лунтік», «Смішарики. Пін-код», «Бембі», «Даша-мандрівниця», «Свинка Пеппа».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини