"Підтримати"
Новини
Всі новини

Американські вчені розробили універсальну вакцину від багатьох хвороб

Американские ученые разработали универсальную вакцину от многих болезней

Наукові співробітники Массачусетського технологічного університету розробили вакцину-базу, яку можна всього за тиждень вдосконалити для боротьби з конкретної епідемією. Стаття про це з'явилася на сторінках журналу Proceedings of the National Academy of Sciences.

У ході експериментальної частини вченим вдалося дуже сильно просунутися у створенні універсальної вакцини. Так, були отримані антигени до вірусу Ебола, токсоплазмозу, свинячого грипу і багатьох інших. В лабораторних умовах мишей-носіїв цих хвороб вакцинували. Незабаром після отриманих ін'єкцій гризуни виробили імунітет до цих вірусів.

Дослідники пояснюють це тим, що активізація захисних сил організму є результатом синтезу певних білків. Препарат створений з молекулярний ниток генетичного матеріалу – матричної РНК, в якій зберігається вся інформація про будь-який вірусний або бактеріальний білок. Саме тому вакцину можна легко настроїти та пристосувати на боротьбу практично проти кожної відомої хвороби.

Дослідження в цій області ще тривають. Вчені вважають, що в найближчому майбутньому за допомогою цієї вакцини вони зможуть перемогти рак.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини