"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найнеймовірніші будинки світу. ФОТО

Самые невероятные дома мира. ФОТО

Архітектура — саме монументальне з усіх мистецтв, відомих людині. Натхнення і краса властиві домівкам точно так само як безликість і дешевизна, але навіть в умовах стандартизації, на землі є будови, які стали чимось більшим, ніж просто стіни і дах.

Будинок Бальо
Барселона, Іспанія

Самые невероятные дома мира. ФОТО

Житловий будинок, побудований в 1877 році для текстильного магната Жозепа Бальо-і-Касановаса архітектором Антоніо Гауді і пізніше перебудований їм у 1904-1907, став одним з головних творів каталонського архітектора. В будинку ретельно продумані навіть найдрібніші деталі конструкції — для досягнення рівномірного освітлення Гауді поступово змінює колір керамічної облицювання від білого до блакитного і синього у міру просування знизу вгору і завершуючи справжнім сплеском лазурі в обробці димових і вентиляційних труб.


Будинок Фарнсуорт
Чикаго, США

Самые невероятные дома мира. ФОТО

Особняк в передмісті Чикаго створений архітектором Людвігом Міс ван дер Рое — німецьким модерністом, провідним представником «інтернаціонального» стилю, багато в чому визначили вигляд міської архітектури в ХХ столітті. Архітектор будує «Скляний будинок» для доктора Едіт Фарнсуорт, відомої в Чикаго жінки-хірурга. Будинок являє собою повністю засклений білий каркас, що стоїть на піднесеній на стійках над рівнем розливу води плиті. Будинок ніби ширяє в просторі. Скляні стіни відокремлені від несучих стійок, підкреслюючи тим самим ефемерність конструкції. У будинку немає внутрішніх перегородок, він складається з єдиної кімнати, повністю розкритої у навколишній пейзаж.


Науковий центр «Анаклето Анджелини»
Сантьяго, Чилі

Самые невероятные дома мира. ФОТО

Архітектор Алехандро Аравена ставив перед собою мету побудувати будівлю, яка буде покликана стати точкою генерації ідей, виробленої спілкою підприємців, студентів та науковців. В монолітному фасаді передано подання про архітектора інноваційності й позачасовості, що робить будівлю актуальною в будь-який з наступних епох. З іншого боку, це рішення було продиктовано домінуючими в Чилі скляними хмарочосами, які в умовах клімату країни перетворюються в теплиці. У підсумку проект Аравени скоротив витрати електроенергії майже в три рази. Футуризм оболонки приховує складну офісну інфраструктуру з кільцем, робочих приміщень, що робить роботу будівлі більш ефективною.


Будинок Хундертвассера
Відень, Австрія

Самые невероятные дома мира. ФОТО

Будівля відрізняється «горбистою» поверховістю, дах покритий грунтом з кущами і травою. Всередині деяких кімнат-ніш висаджені дерева. В будинку Хундертвассер втілив свої ідеали мистецтва і краси, такі як використання цілої палітри фарб, відсутність прямих ліній, велика кількість зелені і багатоплановість. Строкатий фасад доповнюють різні за величиною і формою вікна, мозаїка та орнаменти з кольорових глазурованих плиток. Художник цей твір вважав за одну з вершин своєї творчості, і навіть присвятив йому хвалебний вірш. Хундертвассер, ім'ям якого названо будинок, після завершення будівництва не прийняв гонорару за проект, заявивши, що щасливий, що на цьому місці не було побудоване щось потворне.


Вілла Савой
Париж, Франція

Самые невероятные дома мира. ФОТО

Вілла Савой — заміський будинок в паризькому передмісті Пуассі, спроектований Ле Корбюзьє для промисловця П'єра Савой в 1929 році. Вілла Савой була створена для того, щоб продемонструвати ті винаходи, які Ле Корбюз'є вже випробував і удосконалив в попередніх проектах. Те, що він називав «п'ятьма відправними точками сучасної архітектури» - стовпи, на які піднято будівлю, сад на даху, вільний план, вільний фасад, видовжені вікна – все це присутнє в сміливому і престижному проекті Ле Корбюз'є.


Будинок над водоспадом
Пенсільванія, США

Самые невероятные дома мира. ФОТО

Назва будинку пояснюється тим, що він стоїть над невеликим водоспадом. Незабаром після завершення будівництва будинок отримав репутацію еталона і своєрідної вітрини органічної архітектури. Френку Ллойду Райту Райту, палкому прихильнику японської архітектури, вдалося створити насичений динамізмом об'єкт і дуже вдало вписати його в природній і дуже мальовничий природний ландшафт. Будівля повністю зливається з навколишньою природою і сприймається як частина ландшафту, а не як щось чуже йому. У цьому своєму творінні Райт робить акцент на взаємопроникних зовнішніх і внутрішніх просторах, що символізують гармонію між людиною і природою.


Markthal Rotterdam
Роттердам, Нідерланди

Самые невероятные дома мира. ФОТО

Величезна арка, яка насправді являє собою енергоефективний комплекс з житлових приміщень та продовольчого ринку. В будівлі 228 квартир, в кожній з яких одна стіна зроблена з тришарового панорамного скла, а замість колон і перекриттів у будинку використані троси, що дозволяє полегшити силует.


Каплиця в Хіросімі
Хіросіма, Японія
Самые невероятные дома мира. ФОТО

Стрічкова каплиця в японській провінції Хіросіма являє собою яскравий приклад нової релігійної архітектури. Номінально належачи до католицької церкви, будівля стала негласним центром всіх релігій, представлених на архіпелазі і привертає до себе паломників з усього світу.

trendymen.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини