"Підтримати"
Новини
Всі новини

НБУ ліквідує чергові два комерційних банки

НБУ ликвидирует очередные два коммерческих банка

Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банки "Софійський" і "Петрокоммерц-Україна", повідомляється на веб-сайті НБУ.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на ubr.ua

"Національний банк України за пропозиціями Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ "Софійський" та ПАТ "Петрокоммерц-Україна" (№280 від 21 квітня 2016 року та №284 від 22 квітня 2016 року)"
, - зазначено в повідомленні.

Як наголошується в повідомленні, після віднесення банку "Петрокоммерц-Україна" до категорії проблемних були встановлені факти невиконання банком операцій клієнтів у встановлений законодавством термін. На 16 березня обсяг невиконаних угод перевищив 30% зобов'язань банку. У зв'язку з цим НБУ банк відніс до категорії неплатоспроможних 17 березня 2016 року.

Банк "Софійський" був віднесений до категорії неплатоспроможних 22 грудня 2015 року із-за втрати ліквідності. Власники істотної участі у банку не змогли вжити своєчасних заходів по достатньої фінансової підтримки для запобігання настання неплатоспроможності банку, пошук інвестора не дав очікуваних результатів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини