"Підтримати"
Новини
Всі новини

10 речей про майбутнє конфлікту РФ та Заходу

Мене запросили на семінар, який буде присвячений економічній, внутрішньо-і зовнішньополітичній ситуації в Росії та її наслідки для США. Тому я вирішив коротко підсумувати, як, на мою думку, будуть розвиватися відносини між РФ і США.
10 вещей о будущем конфликта РФ и Запада

1. Військове протистояння між Росією та США/НАТО, яке і так вже досягло небезпечного рівня, стане ще серйозніше.

2. Конфронтація або подальше погіршення відносин з РФ у сфері безпеки – не в інтересах США і їх союзників.

3. Росії не вдасться вирішити свої проблеми в сфері безпеки, розхитуючи ЄС, намагаючись посилити розкол між країнами Заходу або налагоджуючи зв'язки з Китаєм.

4. Росії не вдасться вирішити свої проблеми в сфері безпеки, перетворивши Україну або Грузію в економічно або політично провальні держави.

5. Російське вторгнення в Сирію підсилило напруженість у відносинах із Заходом і підвищило ризик військового зіткнення з НАТО.

6. Відносини РФ із Заходом в цілому і з США зокрема, не покращаться, поки не настане стабілізація у відносинах між Росією та НАТО.

Анексія Криму робить малоймовірним зняття санкцій у найближчому майбутньому

7. Західні економічні санкції в цьому році не знімуть (навіть частково), а анексія Криму робить малоймовірним те, що їх взагалі знімуть в найближчі роки.

8. Щоб зробити відносини Росії із Заходом у сфері безпеки менш небезпечними, потрібні прямі переговори між РФ та США.

9. Ці переговори повинні бути присвячені, для початку, контролю над озброєнням та заходів по забезпеченню безпеки. Переговори повинні бути комплексними і стосуватися не тільки стратегічного озброєння, а також ядерного, протиракетного озброєння, а також, що особливо важливо, розміщення конвенціальних сил.

10. Прогрес у питанні контролю озброєння зможе зробити військовий баланс між РФ і НАТО менш проблемним і сприятиме поступовій нормалізації політичних відносин. Коли-небудь це може навіть призвести до того, що Україна і Росія досягнуть компромісу по Криму (хоча я не став би занадто сильно на це сподіватися).


Едвард Уокер - НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини