"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 9 лютого 2016 року

Гороскоп на 9 февраля 2016 года

День емоційно насичений, і багатьом важко тримати себе в руках. Саме тому дріб'язкові розбіжності легко перетворюються на серйозні суперечки, а потім переростають у конфлікти. Проблеми, які давно існували у відносинах, зараз проявляються особливо яскраво, вимагаючи негайного вирішення. Безумовний плюс цього дня полягає в тому, що до його результату стане ясно, як слід діяти і що робити, щоб домогтися змін на краще.

Гороскоп Овен
Варто бути трохи самокритичніше: багато думки, які приходять вам в голову, не так світлі і гарні, як може здатися на перший погляд. А це означає, що перш, ніж втілювати задумане в життя, варто все як слід обдумати, оцінити можливі наслідки своїх дій, а ще краще – порадитися з людиною, якій ви довіряєте, благо він зовсім поруч.
Намагайтеся не перепрацьовувати. День дуже насичений, проте час для відпочинку можна і потрібно знайти. Невелика прогулянка перед сном допоможе уникнути безсоння.


Гороскоп Телець
День досить неспокійний, але в цілому вдалий. Ви швидко орієнтуєтеся в ситуації і приймаєте правильні рішення, а союзники їх підтримують і слідують за вами без довгих умовлянь. Імовірні значні професійні перемоги, буде привід влаштувати невеличке свято для колег.
В особистому житті переважає вплив позитивних тенденцій, ви відмінно злагоді з близькими і отримуєте масу задоволення від спілкування з ними. Не підведе ділове чуття: ви укладаєте вигідні угоди і робите дуже вдалі покупки.

Гороскоп Близнюки
Відповідний день для ділових зустрічей і обговорення будь-яких питань, що стосуються роботи. Вам вдається не тільки відстояти свою точку зору, але і виробити найсприятливіший враження, так що у підтримці сильних світу цього можна не сумніватися. У Близнюків, останнім часом размышлявших про те, щоб випробувати свої сили в якійсь новій області, буде можливість зробити це.
Ймовірно отримання цінної інформації, звісток здалеку. Нагадають про себе люди, з якими ви колись плідно співпрацювали або просто приємно проводили час.

Гороскоп Рак
Зберігайте спокій або хоча б видимість – це єдиний спосіб уникнути конфліктів і зберегти хороші відносини з людьми, які важливі для вас. На роботі розбіжності виникають частіше звичайного, керівництво налаштований критично, а з колегами не завжди вдається знайти спільну мову. Але якщо ви постараєтеся згладити гострі кути, вам це неодмінно вдасться.
Варто бути обережніше з грошима і відмовитися від незапланованих витрат, оскільки очікувані грошові надходження можуть запізнюватися.

Гороскоп Лев
Спокійний день, що дозволяє і добре попрацювати, і відпочити, і приємно провести час за улюбленою справою. Навколишні прислухаються до вашої думки, розбіжностей і суперечок не виникає. Не буде нестачі в компліментах і знаках уваги. Можливо початок романтичних відносин – варто тільки захотіти.
Намагайтеся уникати будь-яких розмов, не поспішайте ділитися своїми планами та ідеями. Небажано обговорювати сімейні справи з кимось, крім самих близьких. Увечері можливі нездужання, постарайтеся не перепрацьовувати.

Гороскоп Діва
У вас буде можливість зробити багато хорошого не тільки для себе, але і для інших, і цим варто скористатися. Ретельно продумані дії, виважені розумні вислови допомагають вам завоювати повагу людей, які раніше не помічали ваших достоїнств. День підходить для вирішення фінансових питань; ділове чуття не підводить, ви все робите правильно.
В сім'ї можуть виникати розбіжності, але ви зробите все можливе, щоб зберегти мир і добрі стосунки. Вечір порадує хорошими новинами і приємними зустрічами.

Гороскоп Ваги
Налаштуйтеся на серйозний лад і будьте готові протистояти спокусам і спокусам. В цей день вам належить приймати відповідальні рішення і робити важливі справи; а ось вередувати зовсім не можна, навіть якщо дуже хочеться. Намагайтеся більше часу проводити з людьми, які допомагають вам налаштуватися на позитивний лад і не засмучують нескінченної критикою.
Для невеликих покупок і запланованих великих придбань цей день підходить, а ось спонтанні витрати потрібно постаратися звести до мінімуму. Небажано планувати на цей день розважальні поїздки: вони принесуть менше задоволення, ніж ви очікуєте.

Гороскоп Скорпіон
Відповідний день для роботи, навчання, а також будь-корисної діяльності, що вимагає зібраності, серйозності, уваги до деталей. Добре проходять ділові зустрічі, співбесіди; не виникне проблем зі здачею усного іспиту. Також день підходить для звернення в державні організації, оформлення документів.
Ви зайняті власними справами і приділяєте близьким трохи менше уваги, ніж їм хотілося б. Образ, однак, не буде: до ситуації навколишні ставляться з розумінням. В неоднозначній ситуації варто звернутися за порадою до старших родичів.

Гороскоп Стрілець
День вимагає обережності, уваги до деталей, відповідального ставлення до справ. Легковажність може стати причиною помилок, виправляти які вам доведеться дуже довго. Пам'ятайте, що не потрібно справлятися з усіма проблемами самостійно, адже поруч є люди, які із задоволенням допоможуть.
Сприятливий день для закоханих Стрільців: їх чекає багато приємних моментів. Не будуть в образі і представники знаку, які поки не зустріли свою «половинку» – можливо доленосне знайомство.

Гороскоп Козеріг
Вдасться донести до оточуючих свою точку зору. У вашій правоті переконаються навіть ті, хто звик все ставити під сумнів і покладатися виключно на власну думку. Вдало проходять публічні виступи, можна знайти нових союзників, які з часом стануть справжніми друзями.
Ви добре справляєтеся з незвичайними справами, які вимагають оригінального підходу, нестандартного погляду на речі. А рутинні турботи можна доручити кому-небудь іншому, благо охочих допомогти поруч достатньо. Можливі цінні подарунки та несподівані грошові надходження.

Гороскоп Водолій
Намагайтеся не привертати до себе зайвої уваги: триматися в тіні зараз вигідніше у всіх відносинах. Можуть виникати розбіжності з керівництвом, не виключені непорозуміння, які заважають плідній роботі. Постарайтеся не приймати все близько до серця і не сумнівайтеся, що до вечора ситуація стабілізується.
Друга половина дня підходить для спілкування зі старими друзями. Саме з ними ви можете поділитися своїми сумнівами і проблемами, саме вони дадуть хороші поради. Чоловіки із задоволенням допоможуть у скрутній ситуації, а жінки намагатимуться підняти настрій.

Гороскоп Риби
Дуже сприятливий день. Багато плани вдалося втілити в життя завдяки допомоги старих друзів, перевірених союзників. Можна повернутися до якихось давніх планів і проектів, які залишилися нереалізованими; вдасться довести їх до кінця, причому без серйозних зусиль. Середина дня підходить для відповідальних зустрічей, серйозних переговорів, що стосуються роботи.
Можливі грошові надходження, цінні подарунки. Вдалими будуть покупки. Краще всього в цей день купувати речі, якими будуть користуватися всі члени сім'ї.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини