"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Марокко відкрили нову сонячну електростанцію

В Марокко открыли новую солнечную электростанцию

На околиці Сахари, в Марокко, з'явилася нова сонячна електростанція. Її загальна площа після остаточного будівництва складе 3 тис гектарів. Електростанція буде постачати енергією не менше 1,3 млн осіб. Німеччина вклала в будівництво 834 млн євро, повідомляє німецьке видання DW.

Церемонії відкриття першої частини комплексу відбулася 4 лютого. У ній взяв участь марокканський король Мухаммед VI. Потужність електростанції NOOR I становить 160 МВт, і знаходиться вона неподалік міста Уарзазат на самій околиці пустелі Сахара. Будівництво NOOR II і NOOR III планується закінчити в 2017-2018 роках.

Загальна потужність електростанції становитиме 500 МВт, пише teknoblog Вартість всього проекту оцінюється приблизно в 2,2 млрд євро.

До 2020 року Марокко планує збільшити сумарну потужність різних поновлюваних джерел енергії до 2000 МВт. Також марокканська влада в перспективі збираються експортувати електрику. Раніше, в 2015 році, німецькі влади погодилося виділити Марокко фінансову допомогу в розмірі 485 млн євро. Причому 430 млн євро призначалися на розвиток альтернативної енергетики

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини