"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Синдром стервозного обличчя" може бути у найдобрішої дівчини - вчені

Цим терміном позначають схильність деяких людей мати сердитий або зверхній вираз обличчя в стані спокою або задуми.
"Синдром стервозного лицо" может быть в добрейшей девушки - ученые

Люди, які страждають від цього синдрому, часто скаржаться на те, що їх без будь-якої на те причини запитують «чи все гаразд у тебе?» або «чому ти такий злий?». Американські вчені Джейсон Роджерс і Еббі Макбет з'ясували природу цього явища.

Їм допомогло спеціальне програмне забезпечення для аналізу міміки і жестів людей з більш ніж 500 параметрами. З допомогою програм вчені розглянули, що відбувається з виразом обличчя актриси Крістен Стюарт (Сутінки) і співака Каньє Веста.
"Синдром стервозного лицо" может быть в добрейшей девушки - ученые

Саме їх найчастіше називають іконами «синдрому стервозного обличчя» з моменту появи цього терміна в 2013 році. Вважається, що термін зародився після появи на YouTube ролика Bitchy Resting Face, який з того часу подивилися вже 6,7 млн. осіб.

Проте, обличчя Каньє і Стюарт в аналогічній ситуації (в ситуації з нейтральною емоційністю) у більшості випадків висловлювали яскраво виражені емоції. Найчастіше програма фіксувала вираз презирства.

Дослідники вважають, що синдром стервозного обличчя насправді лише вказує на відсутність прямого і постійного зв'язку між виразом обличчя і емоціями людини.

З моменту появи терміна синдром стервозного обличчя не вщухають суперечки про те, хто є найзнаменитішим його володарем. Деякі з авторів досліджень на цю тему вважають, що це знаменита Мона Ліза.

Синдром стервозного обличчя вважається досить серйозною проблемою в діловому світі. Відомий бізнес журнал NJBIZ опублікував матеріал про те, як часто зазнають невдач на переговорах носії синдрому. Іншими словами, ті, хто виглядає агресивно або незадоволено в моменти, коли не контролює вираз свого обличчя.

Матеріал: НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини