"Підтримати"
Новини
Всі новини

Визначено країну з найбільшою кількістю алкозалежних

Так, нещодавні дослідження показали, що це Південна Корея.
Определена страна с наибольшим количеством алкозависимых

Передає «Преса України».

Згідно з даними дослідницької фірми Euromonitor International, жителі Південної Кореї вживають алкогольних напоїв більше, ніж будь-хто у світі. Так, алкоголь є невід'ємною частиною повсякденного життя для багатьох південнокорейців.
Определена страна с наибольшим количеством алкозависимых

Експерти відзначили, що алкоголь в Південній Кореї є досить дешевим, також він став культовим елементом при вирішенні важливих питань, зокрема у бізнесі і до того ж є доступним способом зняти напругу після найдовшого у світі робочого дня.

У Міністерстві охорони здоров'я і соціального забезпечення зазначили, що Південна Корея – це дім для алкоголіків і пов'язані з алкоголем соціальні витрати складають понад $20 млрд на рік. За словами поліцейських, щодня їм доводиться реагувати на виклики пов’язані з алкоголем. Вони наголосили, що помітили збільшення числа жінок, що випивають.

Експерти в галузі охорони здоров'я наголосили, що досить великою проблемою є те, що не існує ніяких законів, які б обмежували пияцтво. Так, згідно зі статистикою Euromonitor, в середньому південнокорейці споживають 14 міцних напоїв на тиждень, в той час як американці п'ють близько трьох міцних напоїв, а росіяни близько шести.

В МОЗ Південної Кореї часто наголошують, що алкоголізм призводить до численних захворювань, зокрема хвороби печінки. Також громадські організації намагаються чинити тиск на уряд Південної Кореї, щоб той розглянув питання про заборону рекламувати знаменитостям, вік яких менше 24 роки, алкогольних напоїв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини