"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

5 способів подолати безсоння

5 способів аби спати здорово!

5 способов побороть бессонницу

1. Уникати яскравого світла

За дві години до сну не рекомендується користуватися комп'ютерами, смартфонами, планшетами та іншими гаджетами, оскільки таке світло негативно впливає на вироблення гормону мелатоніну. При необхідності використання пристроїв, рекомендується максимально знизити яскравість екрану.

2. Купання

Прийом ванни або душу впливає на підвищення температури тіла, але коли людина завершує купання - температура падає, через що мозок отримує сигнал про готовність до сну і починає виробляти мелатонін.

3. Ніякого алкоголю

Вважається, що невелика кількість алкоголю на ніч допоможе заснути, але насправді це викликає занепокоєння, порушення сну, кошмари і навіть хропіння. Тому, не рекомендується вживати за кілька годин до сну.

4. Розумова діяльність

Дослідження показують, що людина засинає швидше, якщо вона морально втомлюється. Таким чином, рекомендується проводити розумові вправи, наприклад, рахувати у зворотному порядку.

5. Список справ

Досить часто людям не дають заснути майбутні справи і прагнення нічого не забути. У такому разі, слід покласти біля ліжка блокнот і записувати всі думки і завдання.

Матеріал: НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини