"Підтримати"
Новини
Всі новини

Через 5 років Україна стане територіально менше - Шкляр

Через 5 лет Украина станет территориально меньше - Шкляр«Я не вірю в те, що Україна відновить свої кордони часів 2014 року. Триває утвердження України в тих межах, які зміг засвоїти український етнос впродовж багатовікової боротьби за своє існування», - заявив письменник у своєму блозі на сайті одного з українських телеканалів.

Шкляр вважає, що Україні зараз потрібен той націоналізм, якій допомагає боротися їй із «смертельними обіймами старшого брата». І в цій боротьбі немає місця діалогу.

«Ніколи не повертайте до себе того, хто вас ненавидить. Ні друга, ні дружину, ні співвітчизників, котрі й зараз дивляться у ваш бік з фізіологічною ненавистю. Якщо хтось із них до нас повернеться, то тільки в тому разі, коли це буде вигідно Росії», - порадив Шкляр.


Письменник також спрогнозував, як, на його думку, складеться доля України в найближчі 5 років.

«…Через 5 років, прогнозую, Україна стане територіально меншою, але сильнішою. Україна почне мислити категоріями ХХІ сторіччя, коли національну велич вимірюють не квадратними кілометрами, а власним простором. Духовним, економічним, культурним. Історія повторюється. Повторюється, на жаль, у її найдраматичніших спіралях. Уроки, яких нація не засвоїла, історія примушує завчати на зубок», - резюмував він.

Новину повідомляє «Преса України».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини