"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські митці: вимагаємо запровадити "карантин" в українському медіа-просторі

Украинские художники: требуем ввести "карантин" в украинском медиа-пространствеУкраїнські митці звернулися до президента нашої держави з вимогою закрити український ефір від відео- та аудіотоварів з Росії.

Таку заяву зробив фронтмен групи «Kozak System» Іван Леньо на прес-конференції 28 січня у Києві, повідомляє кореспондент InfoKava.

“Зараз вся російська медіапродукція несе елемент пропаганди: або звеличування російських військ, або ідеї "русского мира". Стратегія заборони окремих акторів чи фільмів виявилася недостатньо ефективною. Ми вважаємо, що треба заборонити будь-який інтелектуальний продукт з Росії”, - вважає Іван Леньо.

Він також підкреслив, що продаж російської медіапродукції не тільки приносить прибутки російському виробнику, а й пригнічує українське медіавиробництво.

“Ми вимагаємо від президента в інтересах національної безпеки заборонити будь-який імпорт відео- та аудіопродукції з РФ, а також заборонити трансляцію такої продукції в українському теле- і радіоефірі", - сказав Леньо.

Крім того, він повідомив, що група українських медіаперсон має намір зареєструвати відповідну петицію на сайті президента.

Також учасники прес-конференції закликали власників медіагруп і керівників телеканалів до масштабного діалогу.

Звернення до президента підписали, зокрема, лідер гурту ВВ Олег Скрипка, учасник «Кому Вниз» Андрій Середа, учасник гурту «Мандри» Сергій Фоменко, учасниця «Українські Барви» Оксана Стебельська, письменники брати Капранови, казкар Сашко Лірник та інші.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини