"Підтримати"
Новини
Всі новини

Китайські біржі впали із-за зниження ціни на нафту

Китайские биржи рухнули из-за понижения цены на нефть


Китайські фондові індекси за підсумками торгів вівторка впали в межах 6-7% на тлі повернення негативної динаміки світових цін на нафту, свідчать дані торгів.

За день індекс CSI300, який складається на основі показників акцій 300 провідних компаній Китаю, впав відразу на шість процентних пунктів.

Індекс Шанхайської фондової біржі Shanghai Composite впав до 2749,79 пункту. Індекс шеньчженьській біржі Shenzhen Composite знизився до 1714,42 пункту.

За підсумками торгів індекс Шанхайської фондової біржі Shanghai Composite впав на 6,4% — до 2749,79 пункту, індекс шеньчженьській біржі Shenzhen Composite — на 7,1%, до 1714,42 пункту.

Таким чином, ключові китайські індекси опустилися до 13-місячного мінімуму, відзначає Bloomberg.

Ефект від падіння в Китаї відчувається на токійській біржі, де індекс Nikkei впав приблизно на 2,4%, в Гонконзі індекс Hang Seng впав на 2,5 відсотка.

З початку року в Китаї вже кілька разів спрацьовувала система автоматичного призупинення торгів із-за обвалення котирувань.

Експерти пов'язують падіння акцій не тільки з низькими цінами на нафту, але і з недостатньо високим зростанням індустріальних показників Китаю: напередодні нового року декілька незалежних компаній випустили дослідження, в яких передбачалося подальше падіння промислового виробництва в КНР.

Основний вплив на настрій інвесторів у вівторок надає відновлена негативна динаміка нафтових цін на тлі глобального надлишку сировини на ринку.

"Волатильність цін на нафту заважає відновити впевненість на ринках", — цитує агентство MarketWatch голову відділу по азіатським продажу CLSA Роберта Левайна (Robert Levine).

За матеріалами РИАНОВОСТИ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини