"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Богословська : сім кроків, щоб вийти з кризи

Богословская: семь шагов, чтобы выйти из кризиса1. Зрозуміти, що суть нинішньої кризи – це остаточний крах пострадянських економічних, суспільно-політичних та ідеологічних моделей. Нарешті завершується пострадянський етап розвитку України.

2. Прийняти, що в разі краху системи перехід до нової завжди та неминуче відбувається із жертвами й утратами. Тільки число цих жертв і втрат може бути мінімальним, якщо найактивніша частина суспільства приготує точний план і реалізує його вчасно.

3. Розпізнати один одного і познайомитися тим 4% активної, креативної та пасіонарної частини громадян, які здатні стати носіями картини майбутнього і «гарантами нових цінностей».

4. Визначити головні цінності, критерії та параметри нового суспільного й державного ладу в Україні, навколо яких можна об'єднатися тим 4% «пасіонаріїв» і 12-18% активних громадян, які готові активно просувати та захищати своє право на майбутнє, що ґрунтується на нових цінностях.

Перехід до нової системи неминуче відбувається із жертвами

5. Визначитися з легітимною процедурою «перезаснування країни», яка мінімізує втрати та ризики переходу і буде зрозуміла провідним українським партнерам у світовій громаді.

6. Прописати процедуру переходу та головні параметри нового ладу країни і провести максимально відкриту публічну дискусію в українському суспільстві та з іноземними партнерами.

7. Укласти новий суспільний договір і закріпити його в тексті нової української Конституції, яку буде ухвалено на всеукраїнському референдумі. Здійснити на базі цих нових правил суспільного життя формування нових органів законодавчої та виконавчої влади.


Інна Богословська - НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини