"Підтримати"
Новини
Всі новини

Закрити український ефір для відео і аудіо-товарів РФ

Закрыть украинский эфир для видео и аудио-товаров РФ"Коли ми розпочинали акцію про український дубляж фільмів, нам теж розказували про збитки кінотеатрів і про те, що ніхто ходити не буде в кіно. Зараз ми не уявляємо як можна ходити в кіно не українською, на російський убогий дубляж.

Так що все правильно. Приєднуйтесь до ініціативи своїми дописами і діями. Я впевнений, що ви це зробите", - пише відомий казкар Сашко Лірник на своїй сторінці у Facebook.

"Ніхто не примушує вас в спілкуванні і творчості використовувати виключно українську мову, але на державному рівні, на телебаченні, в ЗМІ- українська мова має бути обов'язковою. Бо спочатку на телебачення приходить "русскій" язик, а за ним слідом - танки з бурятами всередині.

Іван Леньо - лідер гурту Kozak System.

Якщо б на нас напали, припустимо, не мешканці Росії, а французи чи поляки, то уявити важко якою би була наша реакція на звучання польської чи французької мов на вулицях Києва чи інших міст. А якщо б ще з кожної радіоточки чи каналу телебачення? Ну принаймні, ми б сильно обюрювались, а реально влаштовували би самосуди і брали би штурмом ті державні інституції, які відповідають за чистоту медійного простору від контенту агресора.

Але чому ж ми цього не робимо з огляду на тотальне засилля російського лайна? Тому що, все совєтське нам ментально близьке? Невже не можна заборонити російський продукт на державному рівні відповідним законом? Адже інтелектуальна власність - це також продукт. Що заважає?

Матеріальні збитки власників ТВ каналів і радіо? Тобто, від європейців ми чекаємо санкцій, а самі? Це неподобство!

Пропонуємо зібрати пресконференцію із усіх небайдужих популярних і дієвих митців, і звернутися до президента з відповідною заявою! Якщо це питання не вирішити раз і назавжди, то у нас ніякої перемоги не вийде, а наші діти і надалі будуть набивати повні зали на російський булшіт, типу "Каспійський груз" чи "Кровосток"!

Мораль така:

Мало хто що любить! Це не дискусія про смаки, звички і уподобання.

Існує санкційний список товарів агресора, і в цей список має попасти інтелектуальний продукт з Росії!

Запрошуємо друзів-митців доєднатися до ініціативи!

Прес-конференція українських медіаперсон в УНІАН:

"Закрити український ефір для відео- та аудіо- товарів РФ!"

Учасники: Антін Мухарський, Іван Леньо "Kozak System", Володимир Шерстюк "Kozak System", Тарас Компаніченко, Андрій Середа "Кому Вниз", Сергій Фоменко "Мандри"

(список учасників поповнюється).

Коли: четвер, 28 січня, 11:30. Де: агенція УНІАН: вул.Хрещатик, 4, конференц-зал.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме