"Підтримати"
Новини
Всі новини

Білий Дім - це не остання інстанція

ВАШИНГТОН.

Белый Дом - это не последняя инстанция

Згідно з моїми даними, США поки не мають наміру виступити офіційним учасником переговорів і вносити зміни у формат "Нормандської четвірки".

По-перше, про залучення у переговорний процес США поки наполягає тільки українська сторона, при цьому робить це невиразно і непослідовно, віддаючи ініціативу іншим учасникам у рамках "четвірки".

По-друге, навіть участь Штатів у переговорах не змінить ситуацію кардинально, оскільки в Білому Домі, як і раніше, дотримуються думки про необхідність виконання "Мінських угод" усіма сторонами. Цю ж позицію озвучив Посол США Джефрі Пайєтт напередодні, коли закликав Раду внести поправки до Конституції, для яких необхідна підтримка в 300 голосів.

Особисто я поки утримаюся від власних суджень, знаючи реальну ситуацію "on the ground", яку не розуміють/не бачать навіть багато американських яструбів. Скажу лише, що Білий Дім - це не остання інстанція, оскільки в Конгресі, приміром, по Україні може бути протилежна позиція. До них і треба апелювати. Щоправда, мислення більшості українських політиків не виходять за рамки "Київ-Донбас-Москва". У кращому випадку - Лодзь, але ключові рішення приймаються вже точно не в польській провінції.

Микола Воробйов - gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини