"Підтримати"
Новини
Всі новини

1 мільйон євро за фотографію картоплі

1 миллион евро за фотографию картошки


Прекрасне створіння з грудками налиплого на неї бруду і залишками пагонів позує на фотографії з чорним фоном. Безумовно, не закохатися в цей твір мистецтва неможливо.

У минулому році Кевін Ебош продав цю фотографію картоплі за 1 мільйон євро.

Така висока ціна пояснюється не відображеним на знімку овочем, а ім'ям фотографа.

1 миллион евро за фотографию картошки


Кевін Ебош – фотограф ірландського походження, один з найбільш високооплачуваних фотографів у світі. Він знімав багатьох відомих людей: Стівена Спілберга, Дастіна Хоффмана, Йоко Оно. Він спеціалізується на портретах відомих IT-діячів і зірок шоу-бізнесу. У портфоліо майстра є все більш або менш відомі бізнесмени Силіконової долини, в тому числі керівники Google, Facebook і Twitter.

Відмінною рисою робіт Кевіна Ебоша став чорний фон фотографій. Зазвичай за портрет якої-небудь знаменитості фотограф просить $150-500 тисяч.

Втім, картопля їх всіх переграла. Фотографію картоплини зробив ще в 2010 році.

Всього існує три знімки. Один зберігається в особистій колекції фотографа, інший був відданий музею в Сербії, а третій був проданий.

Бізнесмен купив фотографію ірландського картоплі відомого фотографа Кевіна Ебоша за 750 тисяч фунтів (близько мільйона євро).

"У нас було два келихи вина. Він сказав: "Мені дуже подобається це (фотографія)". Через ще два келихи вина він сказав "Я правда хочу це", – розповів фотограф.

1 миллион евро за фотографию картошки


За матеріалами Сameralabs

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини