"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені зробили революцію в будівництві житла

Ученые сделали революцию в строительстве жильяВчені з Таїланду розробили нову технологію, що в домашніх умовах дозволяє перетворювати надлишок енергії, виробленої сонячними батареями на даху будинку, у водень і зберігати його для подальшого використання.

Таку інформацію повідомляє видання FacePla.net.

За інформацією розробників проекту, у Таїланді вже побудували чотири таких будинки, що стануть першими в світі, що працюють на сонячних батареях і збереженому водні.

Щоб досягти цього, на дахи будинків встановили потужні фотоелектричні панелі, що генерують близько 441 кВт електроенергії в день, частковий надлишок якої зберігається у двох свинцево-кислотних батареях.

Завдання електролізерів перетворити надлишкову енергію у водень, розкладаючи воду за допомогою електрики.

Водень буде зберігається до тих пір, поки не знадобиться (як правило, в нічний час), і в цей момент він буде конвертований назад в електрику за допомогою паливних елементів.
Ученые сделали революцию в строительстве жилья

Таким чином, виробленого вдень електролізерами водню, буде цілком вистачати, за словами вчених, на, наприклад, обігрів будинку вночі.

Для забезпечення ефективності, в будинках буде встановлена ​​сонячна система гарячого водопостачання. Крім того, будинки матимуть товсті стіни, природну вентиляцію, ефективні вентилятори, а також великі вікна та світлодіодні лампи низького енергоспоживання, які мінімізуватимуть енергію, необхідну для освітлення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини