"Підтримати"
Новини
Всі новини

Жителя Великобританії зобов'язали попереджати поліцію про намір вступити в інтимний зв'язок

Жителя Великобритании обязали предупреждать полицию о намерении вступить в интимную связь

Житель графства Йорк у Великобританії, ім'я якого не розголошують з етичних міркувань, був засуджений до незвичайної міри обмеження волі: повідомляти ім'я, дату народження та адресу жінки, з якою збирається вчинити статевий акт, причому за добу до самого акта.

Чоловікові, про якого йде мова, трохи більше сорока років, він живе в Йорку, але це все, що про нього відомо, повідомляє BBC. За який конкретно злочин він покараний, теж ніхто крім слідчих і суддів не знає. Можливо, він навіть не був визнаний винним у чомусь конкретному.

Справа в тому, що закон, прийнятий в Англії та Уельсі в березні 2015 року, дозволяє суду застосовувати таку міру до будь-якої людини, яку поліція підозрює на підставі досвіду в тому, що вона може скоїти злочин на сексуальному ґрунті. Доводити справу до зґвалтування або навіть докучань, щоб отримати обмеження, не обов'язково.

Вирок говорить буквально наступне:

«Ви зобов'язані розкривати детальну інформацію про будь-яку жінку, [з якою мають намір зайнятися сексом], включаючи ім'я, адресу та дату народження. Надати інформацію необхідно за 24 години до моменту сексуальної активності».


Крім того, ця людина обмежена у використанні мобільного зв'язку та інтернету і зобов'язана сповіщати поліцію про зміну власного місця проживання. Обмежувальна міра буде переглянута у травні 2016 року і може бути продовжена на два роки. Суд залишає за собою право зберегти її довічно. Якщо неназваний засуджений порушить припис суду, йому загрожує п'ятирічний тюремний термін.

Настільки суворий контроль і п'ять років умовно говорять про те, що, швидше за все, якийсь злочин на сексуальному ґрунті за чоловіком числиться, але поки він залишиться таємницею, якщо тільки термін умовного терміну не стане реальним.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини