"Підтримати"
Новини
Всі новини

На 83-му році життя померла жінка, яка стала наймолодшою матір'ю в світі

На 83-м году жизни умерла женщина, которая стала самой молодой в мире матерью

У Перу померла Ліна Медині, яка була наймолодшою матір'ю в історії людства. Ліна (Lina Vanessa Medina) померла ще в жовтні минулого року, але стало про це відомо тільки зараз.

Про Медині дізнався весь світ у 1939 році. Саме тоді вона у віці п'яти років народила дитину. Це подія і зараз шокує лікарів. Дитина, яку народила дівчинка, була абсолютно здоровою і нічим не відрізнялася від звичайних людей.
На 83-м году жизни умерла женщина, которая стала самой молодой в мире матерью

Як стало відомо, перша менструація у дівчинки з'явилася аж в 8 місяців, а до п'яти років в неї вже повністю сформувалися груди. Медіні пережила свого первістка майже на 40 років.

Батьки привели Ліну в лікарню через збільшення черевної порожнини у віці п'яти років. Спочатку була діагностована пухлина, але незабаром лікарі виявили, що дівчинка була на сьомому місяці вагітності.

Доктор Херардо Лосада відвіз її в столицю Перу на додаткове обстеження, щоб підтвердити вагітність. Через піівтора місяці, 14 травня 1939 року, Ліна народила хлопчика кесаревим розтином. Операція була виконана доктором Лосадой і доктором Бусоллеу, анестезію проводив доктор Коларета.
На 83-м году жизни умерла женщина, которая стала самой молодой в мире матерью

У звіті, опублікованому в «La Presse Médicale» говорилося, що менархе у дівчинки настало в 2 роки і 8 місяців, до чотирьох років у неї були досить розвинені молочні залози, а в 5 років вже зазначалося характерне розширення тазових кісток.

Син Ліни при народженні важив 2,7 кг і був названий Херардо на честь лікаря, що приймав пологи. Хлопчик виховувався, вважаючи Ліну своєю сестрою, до десяти років, поки не дізнався правду. Він ріс здоровим, але помер у віці сорока років у 1979 році від хвороби кісткового мозку.

Не було задокументовано, як завагітніла Ліна Медіна. Вона ніколи не називала ні батька дитини, ні обставин зачаття. Її батька заарештували за підозрою у зґвалтуванні, але відпустили через відсутність доказів.

В одній із статей вказувалося, що у перуанських індіанців (особливо в селах, подібних до того, де росла Ліна) як і раніше широко поширені масові свята, які зазвичай закінчуються оргіями; передбачалося, що дівчинка якимось чином могла бути залучена до «святкування» і після цього завагітніла, але, оскільки Ліна жодних коментарів на цей рахунок не давала, це залишається лише припущенням. Від інтерв'ю, запропонованого агентством «Рейтер» у 2002 році, сама молода мати в історії відмовилася.

Ліна вийшла заміж за Рауля Хурадо, від якого вона народила другого сина в 1972 році.

По материалам: mamaclub.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини