"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Москві відкривається клуб відпочинку для колишніх ув'язнених

В Москве открывается клуб отдыха для бывших заключенных

В Москві планують відкрити клуб для колишніх ув'язнених «Володимирський централ». Там колишні зеки зможуть зануритися в звичну для них атмосферу тюремного побуту.

Агенство «Москва» повідомило, що в його розпорядженні знаходиться копія заявки в Роспатент на реєстрацію клубу «Володимирський централ», а також розказано, які саме послуги входять у членство клубу.

«Цілодобовий хата-клуб «Володимирський централ», стилізований під тюремну камеру, найближчим часом відкриється або поруч з бутирським СІЗО, або поряд з «Матроською тишею»
, — розповідає агенству президент Першої патентної компанії, яка здійснює консультування з питань реєстрації бренду, Анатолій Аронов.

Дозвілля для членів клубу досить передбачуване, наприклад, традиційні тюремні настільні ігри: карти, шахи і нарди.

Також для клубу передбачено меню, в яке буде входити напій «чифір» (дуже міцно заварений чай), пише medialeaks

Крім ігор і делікатесів в клубі буде проходити і культурна програма у вигляді музею тюремного побуту (які саме експонати, які будуть демонструватися в музеї не зазначено). Більш того, в клубі буде працювати тату-фахівець, який зможе зробити наколки всім бажаючим.

Однак потрапити у цей клуб буде не так то просто. Для того, щоб отримати членство, необхідно заручитися згодою двох осіб, які вже мають можливість входу.

Із заяви випливає, що товарний знак реєструється за класами міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП) №16, 35, 41. Це означає, що крім створення і організації культурно - просвітницьких заходів, можна здійснювати рекламну діяльність, а також випускати календарі та емблеми з брендом «Володимирський централ».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини