"Підтримати"
Новини
Всі новини

За професорку, яка брала хабарі, аспіранти Мєчнікова внесли заставу

По профессоршу, которая брала взятки, аспиранты Мечникова внесли залогСуд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і визначив можливість звільнення під заставу в 110 тисяч гривень.

У свою чергу, шість аспірантів цього вишу, науковим керівником яких була підозрювана, вирішили зібрати гроші і внести за арештовану заставу.

Про таку позицію аспірантів поінформувала журналістів прес-секретар університету Алла Гудзенко. "Заставу вносять чотири науковці, що зараз вчаться в аспірантурі, і два випускники аспірантури 2015 року", - уточнила Гудзенко.

Речниця вишу також висловила подив, чому судове засідання, на якому розглядалося клопотання слідчого про арешт підозрюваної в корупції, проходило "практично за закритими дверима. З судової зали виставили аспірантів і викладачів, які туди прийшли".

Як повідомлялося раніше, співробітники прокуратури та СБУ затримали 19 січня професора кафедри ОНУ ім. Мечникова за одержання 800 доларів хабара від студента за згоду бути його науковим керівником для вступу в аспірантуру та закріплення за кафедрою як аспіранта.

Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме