"Підтримати"
Новини
Всі новини

Єгор Соболєв: "Час готуватися до повстання проти керівництва України - послідовників схем і традицій Януковича"

Егор Соболев: "Пора готовиться к восстанию против руководства Украины - последователей схем и традиций Януковича"

Продовжується протестування криворіжцев під кабінетом Гройсмана. Кільком голодувальникам з Кривого Рогу вже важко. Організуємо зараз медичний огляд.

Володимир Гройсман далі у відпустці і закон про дострокові вибори у Кривому Розі замість сфальсифікованих далі лежить без його підпису. Без підпису спікера Парламенту закон не можуть направити на підпис Президенту. Лічені дні лишилися для втілення плану друзів Вілкула зірвати вибори 27 березня. Вони мають бути оголошені Центрвиборчкомом не пізніше ніж за 60 днів, тобто до 27 січня - наступної середи. Це означає, що не пізніше вівторка закон має бути підписаний і Гройсманом, і Порошенком, ще й надрукований в Голосі України. Своєю відсутністю на роботі, де голодують люди, спікер допомагає цьому плану.

Читайте на Infokava.com: Єгор Соболєв: Криворіжці оголосили голодування під кабінетом спікера ВРУ

Думаю, друзі, час готуватися до загальноукраїнського повстання проти керівництва держави, яке зберігає людей, схеми і традицію Януковича нехтувати усім, окрім бабла.


До катастрофи веде і інший план цих посадовців - визнати окупацію частину Донбасу "особливостями самоврядування". Для суспільства це означає легалізувати в такий спосіб факт окупації разом з вбивцями наших воїнів та мирних громадян.

Читайте на Infokava.com: Сон у Верховній Раді: як криворіжці борються за свободу свого міста. ФОТО

Разом з Оксаною Сироїд та Павлом Костенком будемо ввечері у Варшаві. Ми хочемо пояснити лідерам цієї справді братньої держави, стосункам з якою нинішні керівники України приділяють незаслужено мало уваги, що клептократія та політика непрозорих домовленостей з Путіним насправді не є волею більшості українців. І що наше суспільство далі б'ється за свої свободи, волю та прагне створення сильної успішної України.

Яка разом з сильною успішною Польшею стане Європейським щитом, здатним захиститися від нової навали Орди.

Єгор Соболев у Фейсбук

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини