"Підтримати"
Новини
Всі новини

Спорт VS дієта - відповідь на одвічне питання - вчені

 Спорт VS диета - ответ на извечный вопрос - ученыеНа думку експертів, тренування у спортзалі – це не лише боротьба із зайвими кілограмами, але й запорука тривалого здорового життя, повідомляє Shape.

Протягом 12 років дослідники з усієї Європи спостерігали за більш ніж 300 тисячами дорослих людей. Фахівці аналізували рівень активності випробовуваних, їх зріст, вагу, окружність талії, а також причини смертності.


Зібравши достатню кількість даних, учені дійшли висновку, що фізична пасивність призводить до летального кінця удвічі частіше, ніж наявність зайвої ваги. Експерти також брали до уваги якість сексуального життя, рівень освіти та шкідливі звички.

Згідно з дослідженням, люди, які регулярно тренуються, мають від 16 до 30 % менше шансів померти від будь-якої причини порівняно з їх неактивними однолітками, незалежно від ваги.

Висока фізична активність може знизити ризик смерті людини на 7,35 %, в той час як профілактика надмірної ваги, дієтичне харчування без рухливості – лише на 3,66 %.

Підтримання оптимальної ваги допомогою коригування харчування – це прекрасний спосіб поліпшити здоров'я, однак регулярний фітнес буде для цієї мети ще більш ефективним. Доктор Медичної дослідницької ради в Кембриджському університеті Ульф Екелунд стверджує, що для суттєвого продовження життя людині достатньо 20 хвилин щоденних піших прогулянок.

Матеріал :nv.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини