"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як секс допоможе жінці самореалізуватися

Как секс поможет женщене самореализоватьсяАнтистрес. Найкращі ліки від стресу після роботи – це не серіали та смачні солодощі, а секс. Він не тільки дарує задоволення, але і допомагає зняти напругу, а також допомагає організму виробляти "гормон щастя" – допамін, який виробляється саме в інтимному процесі. А після близькості ваш сон буде міцним і здоровим. Це говорить про те, що від стресу не залишилося і сліду.

Впевненість у собі. Багато сексологів наполягають на тому, що жінка, у якої налагоджене сексуальне життя, виглядає набагато впевненішою в собі, ніж жінка з певною паузою в інтимних відносинах. Заняття сексом роблять нас бажанішим в наших власних очах і підвищує самооцінку.

Здоров'я жіночого організму і успіх. Від повноцінного сексуального життя залежать ваша привабливість і хороше самопочуття. Одним з важливих гормонів жіночого організму можна назвати естроген, який відповідає за репродуктивну функцію. Письменниця Кеті Кей у своїй книзі "Сама впевненість" стверджує, що естроген – головний гормон для жінки. Він сприяє налагодженню зв'язків і прагненню до співробітництва. Він також активізує ту частину мозку, яка відповідає за соціальні навички і здатність до спостережень. Якщо вірити вченим, у жінок є потенціал для досягнення вершин професійної майстерності і успіху. Тому якщо ви хочете бути успішною, не варто лінуватися регулярно стежити за своїм гормональним балансом, відвідуючи не тільки гінеколога, але і ендокринолога.

Психологічна стабільність. Коли у жінки довгий час не було сексу, вона мимоволі стає вкрай дратівливою, часом навіть розлюченою. Причому такі зміни настрою відбуваються мимоволі. А виною всьому знову ж таки відсутність "гормону щастя". Його заміну, на жаль, багато хто починає шукати в переїданні, в звичці вживати алкоголь, але це ніяк не сприяє стабільному психологічному стану жінки.

Фізичні тренування. Ну і нарешті, мабуть, найприємніший бонус від занять сексом – спалювання калорій. Інтимна близькість може бути гіднім тренуванням для вашого тіла.

Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини