"Підтримати"
Новини
Всі новини

Які світові автовиробники не побоялися вести бізнес в Криму

Какие мировые автопроизводители не побоялись вести бизнес в Крыму

Крим на карті Росії – цей факт викликав шквал обурення в українців, коли подібний номер викинула американська Coca Cola – російське представництво компанії «приєднало» півострів до РФ в одній з рекламних кампаній. Трохи пізніше такий же «географічний нюанс» був знайдений на сайті російського представництва Pepsi Co.

Коли інформація дійшла до головного офісу обох компаній, карти відразу ж зникли. Але осад, як мовиться, залишився.

Однак, якщо поритися по сайтах російських представництв інших міжнародних компаній, то можна знайти не менш істотні приводи для збурень. Наприклад, якщо ми пройдемося по сайтах автомобільних імпортерів в Росії, то ми побачимо, що деякі з них не просто вважають Крим російським, але й активно розвивають бізнес на півострові.

І знову Volkswagen

Одна з компаній, яка вирішила наплювати на окупацію Криму, — і без того заплямувавший свою репутацію «дизельним» скандалом концерн Volkswagen. Нам вдалося знайти в Криму офіційних представників, як мінімум, трьох брендів концерну Skoda, Audi і власне Volkswagen.

У російського представництва бренду «Фольксваген» в Криму відзначений один офіційний дилер – сімферопольська компанія «Крим-Автохолдінг».

У «Ауді Росія» теж вдалося знайти одного кримського дилера – АЦ Сімферополь.

У «Шкоди» у Криму два офіційних дилерів – «Блик-авто» і «Автодім Сімферополь Південь».

Французька парочка

Крім «Фольксвагена» укласти дилерські угоди з кримськими компаніями ризикнуло і російське представництво французького концерну Peugeot-Citroen. В обох брендів є представники, як у Сімферополі, так і Севастополі.

Азіатський слід

З азіатських компаній – японських і корейських – у Криму вдалося відшукати російські представництва тільки двох брендів: Nissan і Hyundai.

Інші компанії заводити офіційних дилерів на півострові не ризикнули.

За матеріалами: cardiagram.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме