"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені: Визначено продукти, що викликають проблеми зі сном

Ученые: Определены продукты, вызывающие проблемы со сном


У ході дослідження американські вчені визначили, що через надмірне вживання в їжу солодкого і жирного у людини можуть спостерігатися проблеми зі сном.

На думку фахівців, на сон згубно впливає вживання солодкого і жирного. Результати дослідження були опубліковані в Journal of Clinical Sleep Medicine.

Вчені організували експеримент, в якому взяло участь 13 чоловіків і 13 жінок, маса тіла яких відповідала нормі. Всі вони провели п'ять ночей в лабораторії сну.

У ході дослідження люди, середній вік яких становив 35 років, а тривалість сну - 7:00 і 35 хвилин, лежали в ліжках з 10 вечора до 7 ранку.

Звичка відсипатися на вихідних, як виявилося, шкодить здоров'ю.

Вчені простежили, щоб всі учасники експерименту дотримувалися суворої дієти протягом перших чотирьох днів, вживали в їжу багато клітковини і утримувалися від жирної і солодкої їжі. 
А п'ятий день був оголошений "вільним", коли всі могли не обмежувати себе в жирному і солодкому.

За підсумками експерименту дослідники встановили, що правильне харчування сприяє гарному відпочинку, і відчуття повноти сил. У той же час вживання великої кількості солодкого і жирного провокує неглибокий сон, і стан втоми після пробудження.[url=http://korrespondent.net/tech/3616159-uchenye-vyiasnyly-kakye-produkty-vyzyvauit-problemy-so-snom]По матеріалами Корреспондент [/ URL]

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме